Podobne strony

 • Strona FLASH'a

  F
  Strona domowa, której autor zamieszcza "prawie" wszystkie informacje na swój temat - zdjęcia, historię strony, opis zainteresowań itp.
 • Fajka i jej tajemnice

  F
  Strona www opisująca przyjemności płynące z palenia fajki. Przedstawia zdjęcia delektujących się tą czynnością ludzi, historię fajki oraz rodzaje tytoniu. Miłośnicy fajek mogą spotkać się w specjalnie przygotowanej, internetowej palarni.
 • Alfabetyczna Strona Prywatna Rafała Frąckowiaka

  F
  Strona Rafała Frąckowiaka z Kościana, Wielkopolska. Trochę o autorze, mieście w którym żyje, interesujące linki, kącik bannerski, żarciki itp. Strona systematycznie aktualizowana i ulepszana.
 • Przemek Ferdek

  F
  Dwujęzyczna, polsko- angielska strona prywatna.
 • Lesław Frydel

  F
  Strona domowa.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » F

:: Andrzej Fogt ::

Opis:

Prywatna strona pracownika naukowego Akademii Rolniczej we Wrocławiu, znajdziesz tutaj opis czym zajmuje się autor na uczelni (transport jonów przez błony biologiczne) i w związku z tym jest tutaj kilka porad dla jego obecnych lub przyszłych studentów. Dość duża część strony poświęcona jest rowerom, a mianowicie są tutaj opisy tras (głównie po Ziemi Kłodzkiej), informacje o punktach naprawy rowerów w okolicach Wrocławia oraz krótki poradnik o tym jaki rower kupić.