Podobne strony

 • GO - kurierzy

  Transport
  Cennik usług firmy kurierskiej.
 • DHL - Polska

  Firmy kurierskie
  Dokładnie opisana oferta firmy kurierskiej: charakterystyka wszystkich usług, jak z nich korzystać, do ściągnięcia program pocztowy ułatwiający korzystanie z usług, możliwość sprawdzenia ze strony WWW, gdzie jest w danej chwili nadana przesyłka, lista biur DHL w Polsce.
 • Infostolica

  Teatry
  Wirtualny informator o naszej stolicy. Strony zawierają informacje o życiu kulturalnym tego miasta (kino, muzyka, teatr, imprezy), klubach, restauracjach, taksówkach, kwiatach na telefon, komunikacji miejskiej, PKP i LOT.
 • Stolica i Hip Hop

  Hip Hop, rap
  Zainteresowani znajdą tu nowości ze świata hip hopu, opis warszawskich zespołów, recenzje płyt oraz trochę cytatów i plików w formacie mp3. Jest także spis organizacji skupiających fanów tego gatunku muzyki.
 • Hotel Jan III Sobieski

  Warszawa
  Czterogwiazdkowy Hotel Jan III Sobieski usytuowany w pobliżu centrum biznesowego Warszawy, z dogodnym dojazdem ze wszystkich stron miasta zaprasza do korzystania ze swoich usług. Na stronach znajdziesz informacje o dostępnych pokojach i apartamentach (specjalna oferta dla nowożeńców), atrakcjach kulinarnych oraz o znajdujących się w hotelu przestrzennych, klimatyzowanych salach konferencyjnych, doskonale przygotowanych do organizacji wszelkiego rodzaju konferencji, seminariów, szkoleń, promocji, bankietów i spotkań biznesowych.


:: Messenger Service Stolica ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.stolica.pl


Opis:

Dokładna charakterystyka usług firmy kurierskiej, jak nadać przesyłkę, FAQ, lista przedstawicielstw, możliwość zamówienia kuriera ze strony WWW.