Podobne strony

 • Alicja Bachleda-Curuś

  Polscy
  Na stronie znajdziesz biografię tej młodej aktorki i piosenkarki, galerię zdjęć oraz dokonania muzyczne. Dla fanów nie lada gratką będą zapewne wywiady z gwiazdą oraz najświeższe informacje.
 • Anna Korcz

  Polscy
  Jest to strona aktorki, którą znają nie tylko widzowie Teatru Współczesnego w Warszawie, lecz również kinomani ("Operacja Samum" Pasikowskiego, "Sława i chwała" Kutza). Znajdziemy tutaj jej biografię oraz filmografię, a ponadto wywiady i zdjęcia.
 • Anna Majcher

  Polscy
  Uwielbia argentyńskie tango, a po północy chętnie rozmawia na tematy męsko-damskie. Tu dowiesz się więcej szczegółów o aktorce, ale jednocześnie kobiecie. Jeśli jesteś dziennikarzem, wielbicielem lub reżyserem, przygotowała dla ciebie kilka pożytecznych rad. Zapoznasz się również z jej filmografią, listą spektakli, w których wystąpiła oraz zobaczysz zdjęcia.
 • Anna Mucha

  Polscy
  Karierę aktorską rozpoczęła bardzo wcześnie, bo już w przedszkolu. Wtedy to zbuntowała się i powiedziała że jeżeli nie dostanie głównej roli w Czerwonym Kapturku, to w ogóle nie zagra. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, pooglądać jej zdjęcia, poczytać wywiad lub dowiedzieć się czegoś nowego, zajrzyj tu.
 • Marylka Baka

  Polscy
  Wszystkie chłopaki kochają się w posterunkowej. Niezbitym dowodem jest ta oto strona. Aby należeć do fanklubu Marylki należy stosować się do podanych tutaj zasad. Ale zanim do nich przejdziesz, możesz obejrzeć zdjęcia aktorki. Nawet te, które były w Playboyu.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Małgorzata Drozd ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.art-navigator.com/drozd

Kategorie:

Opis:

Strona polskiej aktorki, która zagrała m.in. u J. Stuhra i J. Machulskiego. Ma na swoim koncie wiele wspaniałych ról teatralnych. Tu znajdziemy jej biografię, dorobek filmowy, teatralny oraz zdjęcia.