Podobne strony

 • Trzynasty wojownik

  Trzynasty wojownik
  Strona oficjalna filmu. Akcja filmu toczy się w dziesiątym wieku, we wczesnym średniowieczu. W głównej roli występuje Antonio Banderas jako arabski poeta, Ahmed Ibn Fahdlan. Ahmed zainteresował się niewłaściwą kobietą, za karę został wysłany do Europy. W
 • Kumpel do bicia

  Dramaty
  Fabułę, obsadę, informacje o samym filmie i jego twórcach oraz galerię zdjęć znajdziesz wchodząc na tę stronę.
 • Święta w sieci

  Wielkanoc
  Z tych stron dowiesz się wiele o wielkanocnych tradycjach, symbolice i zwyczajach. Znajduje się tu również artykuło tym co tak naprawdę wydarzyło się w Jerozolimie w 30 roku. Doskonała okazja by przypomnieć sobie o prawdziwym sensie świąt, który w dzisiejszych czasach jakby się gdzieś zagubił. Przydatne okazać się mogą zapewne przepisy na potrawy wielkanocne, a jeśli znasz jakieś ciekawe i oryginalne życzenia to masz szansę na dwuosobowy rejs do Szwecji.
 • Mali agenci

  M
  Kiedy w związku z pracą nad nowym wynalazkiem, dwaj najlepsi na świecie tajni agenci zostają porwani, uratować ich mogą tylko dwie osoby – ich dzieci. Uzbrojone w worek pełen gadżetów najnowszej generacji, wraz z przyjaciółmi wyruszają ratować rodziców i resztę świata. Na stronie znajdziesz informacje o filmie, produkcji, twórcach, aktorach, zwiastuny oraz galerię zdjęć. Ponadto weź udział w konkursie, w którym - odpowiadając na pytania, można wygrać wycieczkę do Legolandu.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Aktorzy ::

Opis:

Sylwetki kilkunastu aktorów polskich i zagranicznych. Tutaj przeczytasz filmowe życiorysy Jerzego Stuhra, Mariana Opani, ale także Antonio Banderasa oraz Leonarda DiCaprio.