Podobne strony

 • Przesłanki dla nowej ewangelizacji w Konstytucji dogmatycznej o Kościele

  Edukacja
  Studium analityczno-krytyczne z uwzględnieniem znaków czasu - praca magisterska ks. Arkadiusza Szczepanika z Warszawy.
 • Aerotriangulacja cyfrowa

  Prace dyplomowe
  Na stronie znajduje się fragment pracy dyplomowej studenta AGH, na temat: "Aerotriangulacja cyfrowa - aspekty teoretyczne i praktyczne".
 • Praca magisterska

  Prace dyplomowe
  Jeśli nie masz czasu by napisać swoją pracę magisterską z ekonomii lub pedagogiki, autor witryny może zrobić to za Ciebie.
 • Dysleksja

  Pedagogika i dydaktyka
  Podstawy psychologiczne wyjaśniające zjawisko dysleksji oraz metody pracy terapeuty zmierzające do skorygowania zaburzonych funkcji percepcyjno-motorycznych, metody informatyczne komputerowego wspomagania procesu usprawniania zaburzonych funkcji i nauki ortografii.
 • Komputerowe przepisywanie

  Prace dyplomowe
  Na stronie znajdziesz ofertę, która obejmuje: komputerowe przepisywanie wszelakich tekstów, drukowanie, skanowanie, laminowanie, bindowanie i wiele innych atrkcyjnych ofert.


:: Agencja Studencka INDEX ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.studenci.pl


Opis:

Jeżeli chcesz sie dostać na studia, albo jesteś już magistrem to koniecznie wejdź na stronę firmy zajmującej się biznesem na rynku młodych ludzi. Na stronie możesz zapoznać się z ofertą, które obejmuje między innymi: organizowanie kursów przygotowawczych na studia, sprzedaż prac magisterskich itp. Autorzy zamieścili chat.