Podobne strony

  • Teatr Pantomimy Tok

    Teatry
    Specjalnością teatru są improwizacje pantomimiczne, prezentacje na szczudłach, żywe obrazy, etiudy komediowe, prezentacje na rolkach, pokazy ogni, występy w formie "ruchomego manekina" itp. Tu poznasz bliżej ich ofertę artystyczną, repertuar oraz obejrzysz bogatą galerię zdjęć.
  • Medialink.Pl

    Informacje o prasie
    Jeśli interesuje cię rynek mediów, najnowsze na nim tendencje, rozwój i przyszłość nowych środków przekazu, powinieneś tu zajrzeć obowiązkowo. Na stronie znajdziesz mnóstwo aktualnych oraz archiwalnych informacji o mediach pod wszelkimi możliwymi postaciami: prasy, radia, telewizji czy internetu. Są tu ponadto dotyczące tematu komentarze, raporty oraz przegląd-notowanie najciekawszych telewizyjnych spotów reklamowych z możliwością zagłosowania na ulubiony filmik. Na stronie można ponadto podyskutować - i to nie tylko o mediach - na forum.


:: Media pod lupą - Media FM ::

Opis:

Zaglądając na stronę uzyskasz różnorakie informacje o polskich mediach: poczytasz o wschodzącym rynku radiowym w sieci, ofercie platform cyfrowych, poznasz historię Radia Zet i TVN-u, pośmiejesz się z największych wpadek w mediach w 2000 roku. Znajdziesz tu również teksty z tygodnika medialnego "Kalejdoskop", encyklopedię radia, kalendarium wydarzeń w mediach oraz ramówki kilku stacji radiowych.