Podobne strony

 • Mar Digital Sat

  Telewizja cyfrowa, satelitarna
  Strona poświęcona telewizji cyfrowej. Na stronach opis działania telewizji cyfrowej, informacje o Wizji TV i Cyfrze +, o tunerach MPEG2 i wiele innych.
 • Program HBO

  Telewizja cyfrowa, satelitarna
  Strona informacyjna HBO - kanału, prezentującego najlepsze polskie i zagraniczne filmy fabularne i dokumentalne, a także koncerty i wydarzenia muzyczne. Znajdziesz tu informacje o programie, produkcjach własnych kanału oraz o możliwościach jego zamówienia i aktualnych promocjach.
 • PayTV & GSM

  Telewizja cyfrowa, satelitarna
  Serwis zawiera informacje, wskazówki i oprogramowanie związane z analogową i cyfrową płatną telewizją satelitarną oraz GSM. Poza tym autorzy oferują sprzedaż wszelkich niezbędnych akcesoriów - m.in. programatorów, czytników, logerów, kart.
 • SAT-TV

  Telewizja cyfrowa, satelitarna
  Strona poświęcona satelitarnym tv cyfrowym. Znajdziesz na niej wykazy programów (w tym radiowych), cenniki, wzory umów i regulaminy Cyfry+, Wizji TV i Polstu Cyfrowego. Słowem wszystko, co potrzebne by dokonać wyboru odpowiedniego pakietu.
 • Wykaz programów z satelity i kablówki

  Telewizja cyfrowa, satelitarna
  Aktualne wykazy częstotliwości kanałów telewizji satelitarnej (Astra, HotBird) i kablowej.


:: TVPolonia - Telewizja Polska USA ::

Opis:

Strona amerykańskiego partnera telewizji publicznej TVP S.A. z siedzibą w Chicago, dystrybującego i promującego program TV Polonia na kontynencie północnoamerykańskim. Znajdziesz tu informacje na temat dostępności TV Polonii w USA i Kanadzie, dowiesz się jak zasubskrybować program by oglądać jego najciekawsze propozycje w internecie oraz zapoznasz się z aktualnym repertuarem stacji.