Podobne strony

 • Marylka Baka

  Polscy
  Wszystkie chłopaki kochają się w posterunkowej. Niezbitym dowodem jest ta oto strona. Aby należeć do fanklubu Marylki należy stosować się do podanych tutaj zasad. Ale zanim do nich przejdziesz, możesz obejrzeć zdjęcia aktorki. Nawet te, które były w Playboyu.
 • Nieoficjalna polska strona Leelee Sobieski

  Zagraniczni
  Na stonie znajdziesz biografię jednej z najbardziej obiecujących aktorek Hollywood. Ponadto obejrzysz galerię zdjęć oraz przeczytasz informacje o autorze strony, ściągniesz tapety, wygaszacze, skiny do Winampa, trailery, pochatujesz...
 • Aktorki

  Polscy
  Zaprezentowano tutaj krótkie biografie, filmografie oraz zdjęcia pięknych aktorek amerykańskich oraz kilku polskich.
 • Sharon Stone

  Zagraniczni
  Prywatnie Sharon Stone unika licznego towarzystwa, nie pije alkoholu, nie pije też kawy, jest niepaląca. W świecie filmowym jest uznawana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych aktorek. Znajdziesz tutaj jej biografię i częściową filmografię.
 • Gwiazdy w sieci

  Zagraniczni
  Zobaczysz tutaj galerię zdjęć najpiękniejszych aktorek: Gillian Anderson, Cameron Diaz, Salma Hayek, Angelina Jolie, Patsy Kensit, Nocole Kidman, Alyssa Milano, Carie Ann Moss, Rene Russo, Uma Thurman.


Tu jesteś » Strona główna » Kultura i sztuka » Film » Aktorzy » Polscy

:: Alicja Bachleda-Curuś ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.alicjabachleda.stopklatka.pl

Kategorie:

Opis:

Ktoś powiedział, że przypomina pastelowy obrazek nie z tego świata, że jest ideałem dziewczęcości... Zamieszczone na tych stronach informacje i zdjęcia pozwolą ci bliżej poznać ją nie tylko jako aktorkę, ale również jako młodą piosenkarkę i uroczą krakowiankę, uczennicę jednego z liceów.