Podobne strony

 • Okolice Gostynina

  Dworki
  Prezentacja zabytków i innych ciekawych miejsc związanych z Gostyninem. Oprócz opisu tych miejsc znaleźć tu można także ich fotografie, miejsca noclegowe, dojazd i wiele innych informacji praktycznych dla turystów chcących odwiedzić ten zakątek kraju.
 • Restauracja Dworek Białoprądnicki

  Dworki
  Restauracja zaprasza codziennie w godzinach. 12.00 - 23.00 na pięknie podane i pysznie przyprawione dania kuchni staropolskiej. Na stronie znajduje się bardzo dokładne menu lokalu.
 • Pałac Galiny

  Dworki
  Na stronie ciekawa historia pałacu oraz majątku Galiny, ponadto rys historyczny pałaców i dworów dawnych Prus Wschodnich, które to budowle zostały uwieńczone na zdjęciach.
 • Dwory powiatu sochaczewskiego w XVIII - XIX wieku

  Dworki
  Zapoznaj się z architekturą dworów z XVIII i XIX wieku, stylem wyposażenia wnętrz takich obiektów oraz sztuką ogrodową. Ponadto wykaz dworów powiatu sochaczewskiego oraz słowniczek terminów architektonicznych.
 • Dwór Staropolski

  Dworki
  Zespół dworsko-pałacowy w Piaskach Wielkich powstał w XV wieku na terenie wsi o tej nazwie. Dwór Staropolski w obecnym kształcie istnieje od początku XIX wieku i otoczony jest zabytkowym parkiem. Oferuje miejsca noclegowe oraz organizację wesel i innych przyjęć okolicznościowych. Na stronie: informacje, oferta, zdjęcia, mapa i kontakt.


:: Dwór w Stryszowie ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.dwor.stryszow.pl/

Kategorie:

Opis:

Jest ciekawym zabytkiem budownictwa dworskiego i oddziałem Zamku Królewskiego na Wawelu. Tutaj uzyskasz szczegółową informację o dworku, jego historii, wystawach oraz obejrzysz zdjęcia.