Podobne strony

 • Polska strona miłośników VW Garbusa

  Garbus
  Prywatna strona poświęcona samochodom marki VW Garbus oraz wszystkiemu, co jest związane z ich tematyką. Zamieszczone są na niej informacje o pojeździe będącym w posiadaniu autora strony; indeks klubów miłośników Garbusa; internetowa giełda ogłoszeń (samochody i części); zdjęcia ze zlotów garbusiarzy; adresy warsztatów świadczących naprawy Volkswagenów oraz spis książek o tym ciekawym samochodzie.
 • Garbersi - Warszawski Klub Sympatyków VW Garbusa

  Garbus
  Prezentacja klubu miłośników VW Garbusa, który skupia w swoich kręgach wszystkich zakochanych w tym wspaniałym samochodziku. Na stronie zamieszczono sporą dawkę wiadomości i zdjęć. Znajdują się tu informacje o historii powstania Garbiego, o zlotach organizowanych przez klub (w tym wykaz zlotów, które odbędą się w niedalekiej przyszłości); adresy warsztatów samochodowych; artykuły prasowe o Volkswagenie oraz opis silnika.
 • VW Ogórek

  Volkswagen
  Prezentacja ciekawego samochodu jakim jest VW Type 2 (zwany potocznie - Ogórek). Na stronie zamieszczona jest historia powstania tego auta, dane techniczne oraz galeria zdjęć.
 • VW Zone

  Garbus
  Strona poświęcona samochodowi kultowemu, jakim jest VW Garbus. Można znaleźć tu opis samochodu autora, jego historię, relację ze zlotu w Sztumie '98, porównanie dwóch epok, VW Garbus i technika (porównanie 1302s z roku 1970 i VW TDi z 1998).
 • Garaż Pełen Zabytków

  Inne
  Prezentacja wspaniałego kompendium na temat polskiej motoryzacji. Na stronie zamieszczone są opisy i zdjęcia wielu pojazdów, pogrupowanych w następujące kategorie: samochody osobowe, samochody ciężarowe, motocykle oraz czołgi. Ponadto na stronie znajduje się dział poświęcony reklamie w motoryzacji.


:: Garbomania ::

Opis:

Prezetnacja strony internetowej - Garbomania, która zawiera wiele ciekawych i pożytecznych informacji, wśród których można wymienić m. in.: internetową giełdę Garbusów (samochody i części); relacje ze zlotów; adresy warsztatów sprawdzonych przez klubowiczów; porady związane z przeróbkami silników i z blacharką; oraz dużą kolekcję zdjęć i filmów o VW Garbusie i humor.