Podobne strony

 • Zakład Robót Budowlanych "Teeldom"

  Sieci - budowa, projekty
  Firma zajmuje się wszelkimi pracami teletechnicznymi polegającymi m.in. na układaniu sieci telekomunikacyjnych, sieci magistralnych, kanalizacji, sieci rozdzielczych, a także energetyką - budowa sieci, stacji transformatorowych.
 • MG UPS Systems Polska Sp. z o.o

  Systemy zasilania
  MGE UPS Polska to filia francuskiego producenta UPS'ów MGE. Na stronie możemy zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat produktów firmy, poradami technicznymi, nowinkami, listą partnerów handlowych i oddziałów firmy na terenie całego świata. Strona jest zredagowane w języku angielskim.
 • APC Poland

  Systemy zasilania
  APC Poland jest przedstawicielem na rynku polskim firmy APC. Firma oferuje pomoc techniczną w zakresie zasilaczy awaryjnych produkowanych przez APC. Oferta obejmuje zasilacze awaryjne, rozwiązania przeciwnapięciowe oraz oprogramowanie do zarządzania zasilaniem. Strona firmy American Power Conversion przedstawia wszelkie informacje samej firmie, jej produktach (łącznie z opisami technicznymi) i stosowanych technologiach. [eng]
 • Instytut Tele- i Radiotechniczny

  Placówki, instytuty itp.
  ITR jest jednostką badawczo-rozwojową, prowadzącą kompleksowe prace w dziedzinach takich jak: piezoelektronika, obwody drukowane i montaż powierzchniowy, wybrane materiały i urządzenia technologiczne dla elektroniki oraz technika ultradźwiękowa, automatyzacja i komputeryzacja procesów technologicznych i pomiarów; aktualności, publikacje, oferowane produkty i usługi, historia placówki, władze i struktura.
 • Intelcom Sp. z o. o.

  Komputery - sprzęt
  Strona sklepu internetowego, który oferuje szereg podzespołów i akcesoriów komputerowych znanych firm krajowych i zagranicznych. W sprzedaży są również domeny internetowe.


:: AltM ::

Opis:

Strona firmy wykonującej instalacje teletechniczne (okablowanie strukturalne, światłowodowe, wewnętrzne sieci telefoniczne), instalacje UPS oraz do systemów kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy.