Podobne strony

 • Jakub Markowski Home Page

  Wydarzenia, imprezy - klasyka
  Strona domowa młodego pianisty. Znajdziesz tu dossier oraz trochę informacji o nagrodach zdobytych przez muzyka.
 • Beata Szałwińska - pianistka polska

  Klasyka
  Beata na swej stronie informuje o swoich koncertach i nagraniach, a także prezentuje swój życiorys i repertuar.
 • Złota Palma dla "Pianisty" Romana Polańskiego

  Festiwale i nagrody
  Roman Polański ma Złotą Palmę! Otrzymał ją za "Pianistę" - film o Władysławie Szpilmanie. Słynny polski reżyser (autor m.in. takich klasyków jak: "Dziecko Rosemary", "Matnia" czy "Chinatown") od lat przebywający zagranicą stwierdził, że jest to polski film i to pomimo faktu iż w jego produkcji udział ma kilka krajów. Nie obyło się jednak bez festiwalowych kontrowersji, ponieważ część krytyków stawiała na film fińskiego reżysera uznając, że "Pianista" Polańskiego jest chłodny i konwencjonalny i nie zasługuje na tą prestiżową nagrodę. Na stronie więcej informacji i komentarze światowych mediów na ten temat.
 • Hadrian Filip Tabęcki

  Inne
  Strona kompozytora, pianisty i aranżera, współpracującego z takimi artystami jak: Olga Bończyk, Magdalena Kumorek, Michał Bajor, Mirosław Czyżykiewicz, Jacek Bończyk.
 • jmTrio

  Jazz
  Autorski projekt muzyczny pianisty i kompozytora Joachima Mencla. Pliki mp3, wideo, zdjęcia, aktualności, biografia artysty i wiele innych materiałów w ciekawej oprawie graficznej.


Tu jesteś » Strona główna » Komputery i internet » Blogi » T

:: Andrzej Tatarski ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.isr.com.pl/andrzej.html

Kategorie:

Opis:

Internetowa prezentacja Andrzeja Tatarskiego - pianisty, który koncertował w 22 krajach Europy, Ameryki i Azji. Obecnie Andrzej Tatarski jest profesorem klasy fortepianu Akademii Muzycznej w Poznaniu.