Podobne strony

 • Stały Polubowny Sąd Gospodarczy

  Sądy
  Zadaniem sądu jest m.in. rozstrzyganie w trybie postępowania polubownego majątkowych sporów gospodarczych między wszystkimi rodzajami podmiotów gospodarczych.
 • Sąd Najwyższy Rzeczypospolitej Polskiej

  Sądy
  Sąd Najwyższy sprawuje nadzór nad działalnością sądów powszechnych i wojskowych w zakresie orzekania, jest naczelnym organem sądowym w Polsce. Na stronach znajdziesz: podział administracyjny sądu, podstawy prawne działania, historię oraz Biuletyn SN.
 • Polski Serwer Prawa - LEX

  Serwisy prawnicze
  Przepisy prawne od 1995 r, orzecznictwo, periodyki prawnicze, bazy adresowe, porady prawników, informacje o szkoleniach i konferencjach, a ponadto konta pocztowe dla prawników - oto co znajdziesz na stronie.
 • Radca prawny - serwis informacyjny

  Serwisy prawnicze
  Bogaty spis kancelarii, urzędów, sądów i ministerstw z obszaru całej Polski. Ponadto na stronie dostępne są wzory umów cywilnych i pism urzędowych, tekst konstytucji i wykaz kosztów prowadzenia spraw sądowych.
 • Sąd Okręgowy i Rejonowy w Krośnie

  Sądy
  Odwiedzający tą stronę mogą poznać adresy podległych sądowi placówek rejonowych, galerie przedstawiającą nowy budynek instytucji, materiały opisujące systemy informatyczne wykorzystywane przez sąd.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki » Sądy

:: Sąd Okręgowy w Suwałkach ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.suwalki.so.gov.pl/

Kategorie:

Opis:

Na stronie ilustrowane zdjęciami aktualności z prac sądu oraz jego "nieformalnego" życia, numery telefonów Sądów Rejonowych Okręgu Suwalskiego oraz... dwie gry: "Kółko i krzyżyk" i "Gra w zapałki".