Podobne strony

 • Internetowy Poszukiwacz

  Wyszukiwarki internetowe
  Tu możesz ściągnąć programu służący do przeszukiwania stron WWW, korzystający z zasobów wielu polskich i zagranicznych przeszukiwarek.
 • CheckPoint FireWall-1 (CC)

  Bezpieczeństwo danych
  Opis systemu bezpieczeństwa sieciowego przeznaczonego do budowy i zarządzania "ścianami ognia" (firewall). To zaawansowane oprogramowanie umożliwia kreowanie własnej polityki bezpieczeństwa dla całych przedsiębiorstw i dowolnie dużych sieci - po zainstalowaniu i użytkowaniu na jednej stacji roboczej.
 • Arnold Adamczyk

  A
  Prywatna witryna pracownika Wydziału Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki Politechniki Gdańskiej. Na stronie znajdziesz listę badań naukowych autora wraz z bibliografią jego opracowań tematycznych. Studentów Politechniki na pewno zainteresuje spis bieżących prac dyplomowych oraz materiały do wykładów i laboratoriów, które prowadzi. Poza tym serwis ogłoszeniowy oraz bogata galeria zdjęć astronomicznych: galaktyki, mgławice, planety, zaćmienie Słońca.
 • Sieci LAN

  Sieci i okablowanie
  Znajdziesz tu informacje dotyczące sieci lokalnych, w szczególności poznasz ich zalety i wady, zasady obowiązujące przy ich tworzeniu oraz specyfikacje i galerię urządzeń (okablowanie, huby, switche, karty sieicowe).
 • Lan PL - sieci lokalne

  Administracja sieci
  Lan PL - sieci lokalne. Znajdziesz tu informacje, porady i oprogramowanie dotyczące sieci lokalnych (LAN).


:: 6Bone w Polsce ::

Opis:

Losy protokołu internetowego IPv4 zostały już przesądzone - cały świat przechodzi na nowszy IPv6, który znacznie zwiększa możliwości adresowania maszyn podpiętych do sieci. 6Bone to właśnie testowa sieć nowej generacji. Odwiedzając tę stronę zapoznasz się ze specyfikacją techniczną sieci, dowiesz się jak skonfigurować system, aby pracował zgodnie z nowym standardem (tunelowanie IP) oraz będziesz miał możliowść wzięcia udziału w dyskusjach na jego temat.