Podobne strony

 • MTJ

  Firmy fonograficzne
  Oficjalna strona firmy MTJ. Na stronie znajdziesz szczegółową ofertę firmy, katalog i biografie artystów, zapowiedzi nowości płytowych.
 • Mirosław Czyżykiewicz - Jedyna Autoryzowana Strona

  Poezja śpiewana
  Witryna jest w całości poświęcona malarzowi, poecie, pieśniarzowi oraz kompozytorowi w jednej osobie - Mirosławowi Czyżykiewiczowi. Na stronie są dostępne między innymi: biografia, albumy oraz ich recenzje, relacje z koncertów oraz najbliższe plany artysty. Istnieje również możliwość zapoznania sie z wierszami oraz zapisania się do listy dyskusyjnej.
 • Lubelska Federacja Bardów

  Poezja śpiewana
  Oficjalna strona bardów z Lublina prezentuje sylwetki oraz dorobek twórczy młodych artystów zrzeszonych w federacji.
 • Wędrówki po Krainie Łagodności

  Poezja śpiewana
  Strona jest internetową wersją radiowej audycji pt. " Wędrówki po Krainie Łagodności". Można tutaj znaleźć wiele ciekawych artykułów, opinii oraz recenzji dotyczących artystów oraz piosenek z kręgu tzw. poezji śpiewanej. Na stronie są dostępne również próbki twórczości amatorów i nie tylko.
 • Schronisko Myśli

  Polska
  "To jest to, co w barwie malin, to jest tam, gdzie znowu kwitnie jabłoń..." Zuza i POlek prezentują twórczość własną oraz utwory ulubionych pisarzy, w tym Wojtka Bellona i Jacka Kaczmarskiego. Ponadto dużo ciekawostek i odnośników do ciekawych stron poetycko-muzycznych.


:: Lista Szczęśliwych Siódemek ::

Opis:

Witryna prezentuje pierwszą internetową listę przebojów piosenki z tekstem. Jeżeli należysz do grupy słuchaczy, dla których słowa piosenki są równie ważne jak melodia, koniecznie wejdź i zagłosuj!!!