Podobne strony

 • Strefa "Serwis"

  Serwisy informacyjne
  Informacje dotyczące planet układu słonecznego (z uwzględnieniem wszelkich danych), wielkiego wybuchu, niewyjaśnionych zjawisk i tajemniczych budowli. Możemy również przeczytać historie o UFO.
 • Kosmos

  Inne
  Na tej stronie znajduje się wiele informacji dotyczących widzenia aury i jasnowidzenia, Wielkiej Piramidy, sztuce Reiki, można tu również przeczytać fragment książki "Siła twojej psychiki" oraz artykuł o poruszaniu się poza własnym ciałem.
 • Religia starożytnego Egiptu

  Inkowie, Sumerowie, ...
  Parę słów o starożytnym Egipcie: wierzeniach, egipskich bogach oraz grobowcach.
 • Zagadki świata

  Hasła, teksty, skecze
  Autor porusza na stronie tematykę ze świata niewykłych zjawisk dotyczącej m.in. tajemnic Piramidy Cheopsa, potwora z Loch Ness, Trójkąta Bermudzkiego i płaskowyżu z Nasca. Ponadto coś dla fanów Metallica oraz tych, którzy chcą zarobić w sieci.
 • Strona Rity

  Kawały
  Jeśli chcesz się pośmiać, a ponadto poczytać coś całkiem poważnego zajrzyj na stronę. Znajdziesz tutaj kawały o blondynkach, opis starożytnego Egiptu, co nieco o magii oraz filmie Matrix. Dodatkowo wypracowania z języka polskiego i kilka opowiadań.


:: Piramidy w Giza ::

Opis:

Piramida Cheopsa to jedna z najbardziej fascynujących, a zarazem przerażających budowli na Ziemi. Kryje w sobie wiele zagadek, których nie sposób rozwiązać pomimo ogromnego rozwoju wiedzy i techniki. Wejdź na stronę, a będziesz mógł prześledzić dokładne losy piramidy od budowy po dzisiejsze teorie z nią związane, próbujące wyjaśnić jej niezwykły fenomen.