Podobne strony

 • Siemens Funklub

  SMS na komórkę
  Strona prywatna poświęcona telefonii komórkowej i miłośnikom telefonów Siemens. Znajdziesz tutaj forum dyskusyjne, ankietę, pełny wybór logów, dzwonków itp. do wszystkich typów Siemensów i wiele ciekawych informacji. Możesz również dopisać się do Funklubu Siemensa.
 • Ericsson R310s

  Ericsson
  Na stronie zaprezentowano odporny na wodę, kurz i wstrząsy telefon komórkowy Ericsson R310s. Znajdziesz tu parametry telefonu, akcesoria i inne gadżety.
 • Telekomunikacyjne Centrum Informacyjne

  Inne
  Na stronie TCI znajdziesz serwisy informacyjne dotyczące telefonów komórkowych, w szczególności Nokii, porozumiewania się na odległość i nie tylko. Zawarto tutaj również informacje na takie tematy jak: korzystanie z Internetu, e-commerce'u, e-biznesu, e-marketingu i inne.
 • M.e.N.e.L.e.R.

  Reggae
  MENLER - to skrót nazwy Młodzi Energiczni Niezależni Ekstrawaganccy Licealiści Eksponujący Reggae. Na stronie: historia zepołu, dotyczasowe nagrania, plany koncertowe oraz teksty.
 • Forum Internetu Bezprzewodowego

  Fora dyskusyjne
  Forum użytkowników bezprzewodowego dostępu do internetu w sieciach polskich operatorów GSM oraz dostawców internetu radiowego.


:: Mobile Internet ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mobile-internet.pl/

Kategorie:

Opis:

Z telefonu komórkowego już nie tylko się dzwoni, ale i korzysta za jego pomocą z dostępu do internetu. Na stronie magazynu użytkowników bezprzewodowego internetu znajdziesz spis treści pierwszego numeru oraz poczytasz uwagi i opinie na temat nowego pisma (jeśli zechcesz sam się nimi podzielisz).