Podobne strony

 • Studencki Klub Krótkofalowców przy Politechnice Warszawskiej

  Organizacje studenckie
  Strona przedstawia zarząd i listę członków Klubu, działalność sportową oraz informacje interesujące zapewne krótkofalowców.
 • Muzyczne Radio 105,8

  Rozgłośnie sformatowane
  Strona domowa komercyjnej stacji Dolnego Śląska. Na stronie listy przebojów - europejskie, hit, dance i inne. Również sylwetki ekipy i informacje dla reklamodawców. Ponadto możliwość słuchania w formacie Real Audio.
 • Niedziela - Tygodnik Katolicki

  Wydawnictwa religijne
  Tygodnik katolicki, zawiera serwis informacyjny z życia kościoła w Polsce i na świecie, aktualne komentarze, wywiady i artykuły o tematyce religijnej, społecznej i kulturalnej. Strona zawiera m.in.: katechezy papieskie, gorące sprawy, artykuły czytelników, człowiek i kultura, wiadomości z Polski, ze świata i z Watykanu. Również oferta wydawnictwa.
 • Henryk Antończyk SP9DLN

  Krótkofalarstwo
  Strona domowa na której min.można sprawdzic swój biorytm.
 • SP1WSW

  Krótkofalarstwo
  Strona domowa Tomka, który opisuje jak zaczynał w branży łącznościowej.


:: RADIO-TAXI 9622 ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.taxi.com.pl

Kategorie:

Opis:

Zrzeszenie Transportu Prywatnego w Poznaniu (Radio-taxi 9622) funkcjonuje jako organizacja społeczno-zawodowa, skupiająca na zasadach dobrowolności przewoźników prywatnych różnych branż transportu drogowego. W ramach wykonywanych usług członkowie systemu nie tylko przewożą pasażerów, ale wykonują też drobne zakupy, pomagają uruchamiać samochody, zmienić przebite koło itp.