Podobne strony

 • Georyt S.A.

  Automatyka
  Wytwarza zespoły hydrauliki sterowniczej, wysokociśnieniowe kurki kulowe do gazu, zawory sterujące układem napędowym maszyn budowlanych. Produkty firmy znajdują zastosowanie w przemyśle wydobycia nafty i gazu oraz maszyn budowlanych.
 • ZUG "GAZOMET"RAWICZ

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Spółka produkuje zawory, kurki, filtry, konstrukcje stalowe, urządzenia ratownicze, stacje redukcyjne. Na stronach serwisu szeroka oferta produktów i opis możliwości ich zastosowania.
 • EFAR

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma handlowa sprzedaje zawory kulowe oraz armaturę regulacyjną w tym zasuwy, przepustnice, kurki i osadniki. Na stronie prezentacja produktów i producentów, nagród które posiadają wyroby i cennik asortymentu.
 • Jajolux - Ferma Drobiu

  Hodowla
  Serwis prezentuje fermę drobiu. Strona zawiera informacje o firmie, jej produktach, a także kilka ciekawostek związanych z "jajami".
 • Medium

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Firma zajmuje się handlem armaturą przemysłową. Swoje produkty dostarcza do firm i przedsiębiorstw. Na stronie dostępna jest pełna oferta towarów oraz cennik.


:: Drobia S.A. ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.drobia.com.pl

Kategorie:

Opis:

Firma zajmuje się hodowlą piskląt i kurek. W swojej ofercie posiada pisklęta jednodniowe, kurki odchowane, jaja brojlerowskie oraz jaja konsumpcyjne tzw. bio - jaja. Na stronie dowiesz się co nieco o firmie i jej ofercie.