Podobne strony

 • MPK w Łodzi

  Zakłady komunikacji
  Informacje nt. ogólnopolskiej konferencji dot. komunikacji miejskiej, ceny biletów, informacje o automatach do biletów (gdzie usytuowane są automaty, jakie bilety możemy nabyć za pomocą automatu, jak korzystamy z automatów), dane statystyczne i zdjęcia taboru, wszystko o biletach, historia, galeria zdjęć, orkiestra dęta, Klub Miłośników Starych Tramwajów.
 • Zarząd Komunikacji Miejskiej w Elblągu Spółka z o.o.

  Zakłady komunikacji
  Komunikaty dotyczące zmian w kursowaniu komunikacji miejskiej w Elblągu, cennik biletów, regulamin korzystania z przewozów, dokładna mapa sieci, rozkłady jazdy.
 • Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej

  Zakłady komunikacji
  Izba Gospodarcza Komunikacji Miejskiej jest organizacja zrzeszająca przewoźników, producentów taboru i inne podmioty związane z komunikacja miejska. Władze, spis członków, najbliższe imprezy, opis projektu Quattro, dzieje komunikacji zbiorowej w miastach na ziemiach polskich, specyfikacje techniczna taboru w Polsce, zjazdy i konferencje oraz bogaty zbiór publikacji (Biuletyn Komunikacji Miejskiej).
 • ZTM Warszawa

  Zakłady komunikacji
  Rozkłady jazdy wszystkich autobusów w Warszawie (również do ściągnięcia), spis przystanków, taryfa i regulamin przewozu osób i bagażu ręcznego, komunikaty o zmianie rozkładów, bardzo bogaty rys historyczny rozwoju komunikacji miejskiej w Warszawie, dokładny schemat linii.
 • MPK S.A. Kraków

  Zakłady komunikacji
  Informacje o Miejskim Przedsiębiorstwie Komunikacyjnym oraz bardzo funkcjonalny serwis dla pasażerów: ceny biletów, punkty sprzedaży, łatwy w przeszukiwaniu rozkład jazdy, mapki linii autobusowych i tramwajowych (GIF).


:: MZK w Ostrówie Wielkopolskim ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.mzk-ostrow.com.pl


Opis:

Regulamin świadczonych usług, kompletny cennik biletów, informacje o władzach miejskiego zakładu komunikacyjnego, świadczonych usługach, organizowanych imprezach sportowo-rekreacyjnych.

Słowa kluczowe: