Podobne strony

 • CHEMAR

  Konstrukcje metalowe
  Przedsiębiorstwo produkuje armaturę przemysłową, zbiorniki ciśnieniowe, napędy armatury, rurociągi. W serwisie pełna oferta produktów z danymi technicznymi oraz usług i realizacji, a także profil działalności firmy i jej możliwości technologiczne.
 • Amadar

  Sprzęt medyczny
  Firma sprowadzająca do Polski wysokospecjalistyczny sprzęt i aparaturę medyczną oraz reprezentująca producentów materiałów stomatologicznych. Informacje o ofercie.
 • Multidental Med

  Sprzęt stomatologiczny
  Materiały i sprzęt dla stomatologów i techników dentystycznych, wyposażenie gabinetów i pracowni protetycznych, autoklawy oraz unity.
 • Anpol

  Sprzęt stomatologiczny
  Firma specjalizuje się w sprzedaży sprzętu i urządzeń medycznych jako bezpośredni importer oraz autoryzowany dealer producentów. Ponadto zajmuje się kompleksową obsługą klienta w zakresie doradztwa doboru sprzętu i finansowania zakupów, pomocą w opracowaniu dokumentów kredytowych oraz ubezpieczeniem sprzętu.
 • Farum S.A.

  Sprzęt medyczny
  Strona dystrybutora profesjonalnego sprzętu medycznego, którego oferta obejmuje całą gamę wyrobów medycznych wykonywanych według systemu jakości zgodnego ze standardami międzynarodowych norm ISO 9000 i oznaczonych znakiem bezpieczeństwa CE. Znjadziesz tu info o firmie, prezentacje i opis produktów, a także informacje o nowościach i promocjach.


:: ARTSTOM - wyposażenie gabinetów stomatologicznych ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.artstom.com.pl


Opis:

Firma zapewnia pełen asortyment niezbędnych materiałów i urządzeń stosowanych w stomatologii, protetyce i technice dentystycznej, prowadzi sprzedaż hurtową i serwis.