Podobne strony

 • Logopeda Radzi

  Upośledzenia ruchu
  Antoni Balejko, doktor nauk humanistycznych, długoletni dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białymstoku, propaguje książki i pomoce (układanki, testy, zabawki edukacyjne) z serii "Logopeda radzi" przeznaczone dla dzieci z wadami mowy i wymowy, dla osób dorosłych z problemami mówienia, ale też dla nauczycieli, rodziców i lekarzy, którzy nie i mogą być nieczuli na problemy osób mających trudności w mówieniu, czytaniu i pisaniu.
 • Ośrodek "Razem"

  Pedagogika i dydaktyka
  Witryna Ośrodka Psychologiczno-Pedagogicznego - jest on typem niepublicznej poradni założonej i prowadzonej przez Stowarzyszenie Szkół Niezależnych. Konsultacja logopedyczna dla dzieci z wadami wymowy w wieku 5-10 lat, konsultacje psychologiczne (bez badania) dla osób znajdujących się w sytuacjach kryzysowych, diagnoza zainteresowań i predyspozycji zawodowych, pomoc w wyborze szkoły i zawodu, konsultacje pedagogiczne dla dzieci z problemami szkolnymi.
 • Medyczne Piccolo

  Pediatria
  Mini-poradnik medyczny z zakresu pediatrii. Znajdziesz tutaj opisy chorób, wybrane problemy wieku rozwojowego, porady dla rodziców, krótką historię pediatrii oraz Kartę Praw Pacjenta i Kartę Praw Dziecka.
 • Dysleksja

  Pedagogika i dydaktyka
  Podstawy psychologiczne wyjaśniające zjawisko dysleksji oraz metody pracy terapeuty zmierzające do skorygowania zaburzonych funkcji percepcyjno-motorycznych, metody informatyczne komputerowego wspomagania procesu usprawniania zaburzonych funkcji i nauki ortografii.
 • Reedukacja

  Rozwój osobowy
  Poradnik dla rodziców dzieci z trudnościami w czytaniu i pisaniu. Na stronie znajduje się dużo gier dydaktycznych: memory, rozsypanki, uzupełnianki, ortograficzne i inne. Są też wskazówki dla rodziców oraz przykłady ćwiczeń do wykorzystania w domu.


:: ALAN - zajęcia logopedyczne i reedukacyjne ::

Opis:

Witryna prezentuje ofertę firmy zajmującej się pracą logopedyczną z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym oraz profilaktyką i pokonywaniem trudności w czytaniu i pisaniu. Na stronie są dostępne szczegóły oferty oraz informacje dotyczące dysleksji.