Podobne strony

 • DESIGNERS S.C.

  Oprogramowanie dla budownictwa
  Firma dostarcza oprogramowania CAD oraz kompleksowych usług integrujących program i firmę. Na stronach serwisu informacje o nowościach oprogramowania, aktualnościach firmowych i działalności.
 • Budmedia

  Usługi architektoniczne
  Budmedia to największy w Polsce serwis poświęcony budownictwu. Znaleźć tu można wszystko co wiąże się z tą gałęzią przemysłu, a więc: informacje o firmach budowlanych, przetargach, konferencjach i targach budowlanych, ważnych wydarzeniach w branży, szkołach i uczelniach związanych z budownictwem, aktach prawnych dotyczących budownictwa, organizacjach budowlańców, internetową księgarnię oraz informacje niezbędne dla architektów, konstruktorów, projektantów, wykonawców, ale i dla osób chcących np. wyremontować swoje cztery ściany.
 • Dome Technology

  Usługi architektoniczne
  Witryna poświęcona firmie Dome Technology specjalizującej się w projektowaniu i wykonawstwie budynków mieszkalnych i uzyteczności publicznej. Witryna opracowana w języku angielskim.
 • Studio Architektoniczne "Ozone"

  Usługi architektoniczne
  Prezentacja studia architektonicznego w ramach której zobaczyć można kilka informacji o: realizacjach prowadzonych przez studio (galeria obiektów zrealizowanych na podstawie projektów biura), projektach w ramach konkursów, referencjach posiadanych przez studio no i oczywiście o samym studio.
 • MBM METROPLAN Sp. z o. o.

  Agencje nieruchomości
  Firma prowadzi działalność dotyczącą pośrednictwa w obrocie nieruchomościami do kupna i sprzedaży, pośrednictwa w obrocie obiektami do najmu i wynajmu oraz realizacją projektów architektonicznych. Na stronie umieszczone są aktualne oferty rynku nieruchomości.


:: Jacek Krent – architekt ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.pg.gda.pl/~jkrenz

Kategorie:

Opis:

Autor umieszcza na stronie własne projekty (domów, wnętrz mieszkalnych), rysunki, portrety oraz prace swoich studentów. W dziale Aktualności można zaznajomić się z nowymi projektami.