Podobne strony

 • Jacht czarter

  Czartery jachtów
  Serwis informacyjny kataloguje oferty czarteru jachtów w Polsce. Odpowiednią ofertę można znaleźć za pomocą pozycji w menu: Szukaj, Mapa lub Jachty.
 • Ognisko TKKF Korektywa

  Czartery jachtów
  Firma oferuje czartery jachtów, obozy żeglarskie na stopień żeglarza jachtowego, rejsy po jeziorach Mazurskich, oraz różne usługi żeglarskie: wodowanie jachtów, zimowanie, serwis silników, wypożyczanie sprzętu kambuzowego, komis, i inne.
 • Stocznia Yachtowa "Fram"

  Jachty, szkutnictwo
  Stocznia yachtowa buduje: jachty żaglowe z laminatów i stali,małe pasażerskie statki rzeczne,prowadzi zabudowy i przebudowy obiektów pływających. W ofercie: jachty śródlądowe i morskie,mieczowe oraz balastowe.
 • Sławomir Mrożek

  Polscy
  Mrożek jest mistrzem jednoaktówek, autorem cyklów rysunkowych "Polska w obrazach" (1957) i "Przez okulary Sławomira Mrożka" (1968). Znajdziesz tutaj krótką biografię oraz pięć opowiadań pisarza.
 • Rosyjskie okręty podwodne

  Marynarka_wojenna
  Wszyscy zainteresowani marynarką wojenną znajdą na tej stronie informacje o rosyjskich łodziach podwodnych o napędzie klasycznym jak i atomowym.


:: Czartery jachtów - Andrzej Fursewicz ::

Opis:

Prezentacja firmy zajmującej się czarterem jachtów na jeziorach mazurskich. W ofercie jachty klasy Tango, Sasanka i Venus (opisy techniczne i zdjęcia). Cennik, możliwość rezerwacji online.