Podobne strony

 • Caema Polska - Sysytemy przeładunkowe

  Budownictwo przemysłowe
  Strona producenta systemów przeładunkowych (hydraulicznych pomostów przeładunkowych, fartuchów uszczelniających, bram przemysłowych itp). Na stronie: o firmie, opis produktów, promocje, dane teleadresowe.
 • Autolubarciak

  Inne
  Sklep-hurtownia: opon, felg, akumulatorów, usługi transportowo spedycyjne, logistyka, transport produktów farmaceutycznych, transport wyrobów medycznych, transport artykułów spożywczych, transport towarów.
 • Śmig - międzynarodowy transport towarów

  Motoryzacja i transport
  Firma przewozowa Śmig świadczy usługi w zakresie transportu towarów w relacjach międzynarodowych. Dysponuje flotą ponad 20 samochodów nowej generacji regularnie wymienianych co 3 lata. Usługi przez nas wykonywane to zarówno standardowe przewozy towarów (od 0,1 do 24 t), jak również indywidualne zlecenia klientów. Gwarantujemy profesjonalny serwis oraz pewność realizacji zleceń. Wszystkie samochody wyposażone są w GPS. Dajemy Klientom możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia.
 • Motoryzacja i transport
  Specjalizujemy się w bardzo szybkim i bezpiecznym dostarczaniu przesyłek terminowych drogą lądową "International Express Delivery" w systemie "Door-To-Door" (bez przeładunków) do wszystkich krajów europejskich. Przewóz realizowany jest samochodami o ładowności do 1500 kg (9 europalet). Staramy się o obsługę tej grupy klientów, która oczekuje na przewóz ładunku w terminie 24 - 48 godzin w Europie. Oprócz transportów całopojazdowych realizujemy również ładunki częściowe i drobnicowe.
 • LARO LANKIEWICZ RAFAŁ transport wrocław

  Motoryzacja i transport
  Laro to dynamicznie działająca firma z Wrocławia, która specjalizuje się w świadczeniu usług transportowych oraz usług przeprowadzkowych. Duże doświadczenie w branży, doskonałe zaplecze techniczne, doświadczeni kierowcy oraz elastyczna oferta - to wszystko powoduje, że możemy poszczycić się niesłabnącym zaufaniem klientów oraz ugruntowaną pozycją na rynku. Dysponujemy wozami przystosowanymi do przewozu towarów do 3,5 tony. Chętnie podejmujemy się przeprowadzek mieszkań, domów oraz biur.


:: ODRATRANS SA Żegluga śródlądowa ::

Opis:

Firma oferuje przewozy żeglugą śródlądową. Proponuje również transport ładunków samochodami, usługi portowe i składu celnego oraz dzierżawy i wynajmu, a ponadto wykonawstwo konstrukcji stalowych oraz budowę i remont statków. Na stronie znajdują się także informacje o portach, zdolnościach przeładunkowych, rejonach pływania, transporcie ekologicznym. Osoby zainteresowane mogą wysłać zapytanie ofertowe.