Podobne strony

 • Pralnictwo

  Prasa branżowa
  Pismo adresowane jest do wszystkich związanych z przemysłem pralniczym. Pralnictwo obejmuje i kontynuuje tematykę w następujących działach: podstawy procesów prania i czyszczenia chemicznego, środki chemiczne, piorące i pomocnicze w praniu bielizny, czyszczenie chemiczne i pranie wodne, itd.
 • Przegląd Pożarniczy

  Prasa branżowa
  Średnionakładowy miesięczniki Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Artykuły poświęcone są nie tylko pożarom, ich powstawaniu i sposobom walki z nimi, ale także szeroko rozumianemu ratownictwu.
 • Panorama Polskich Miast

  Prasa branżowa
  Internetowe wydanie miesięcznika adresowanego do gospodarzy i mieszkańców wszystkich polskich miast oraz ich gości - również spoza Polski. Pismo służy promocji historii, gospodarki, kultury i turystyki tych ośrodków.
 • ART & Business

  Prasa branżowa
  Polski miesięcznik o rynku sztuki. Pismo informuje o cenach, aukcjach, omawia tendencje, mody i wydarzenia na polskim rynku sztuki, pełni role kreatora tego rynku.
 • Sponsoring

  Prasa branżowa
  Miesięcznik internetowy. Marketingowy przewodnik zapewniający informację oraz aktywną obsługę działań sponsorskich zarówno komercyjnych jak i non-profit.


:: Kurier Kamieniarski ::

Opis:

Strona kwartalnika ogłoszeniowego bezpłatnie przesyłanego firmom z szeroko pojętego przemysłu kamienia naturalnego w Polsce oraz rozprowadzanego na branżowych targach kamienia. Znajdziesz tu m.in. archiwum numerów (w formacie pdf), cennik reklam oraz formularz bezpłatnej prenumeraty.