Podobne strony

  • Wygodne i tanie kwatery w Gdańsku-Oliwie

    Nad morzem
    Znajdziesz tu ofertę całorocznych komfortowych kwater w Gdańsku-Oliwie dla turystów i biznesmenów - świetna lokalizacja, wszędzie blisko, a jednocześnie spokojnie i cicho. Dodatkowo ogród, namiot, grill, ogrodzony parking. Zobacz również zdjęcia okolicy.
  • Gdańsk Oliwa - informacje o dzielnicy

    Media i społeczeństwo
    Wchodząc na stronę naszego serwisu, mogą Państwo bardzo szybko dowiedzieć się o wszystkich ważnych wydarzeniach, jakie mają miejsce w Trójmieście. Dokładamy wszelkich starań, by Internauci znajdywali informacje związane z imprezami kulturalnymi, sportowymi, czy rozrywkowymi. Jest to również portal dla przedsiębiorców. Prowadzimy katalog firm, które prowadzą w tym regionie swoją działalność. Nasz serwis cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od samego początku jego istnienia.


:: Bitwa pod Oliwą ::

Opis:

Strona bardzo dokładnie opisuje bitwę morską, która rozegrała się w 1627 roku. Znajdziesz tutaj mnóstwo informacji o jednostkach biorących udział w starciu oraz o ich uzbrojeniu. Ponadto witryna zawiera relację z odkrycia szwedzkiego okrętu Solen, które miało miejsce w czasie budowy Portu Północnego. Osobny dział poświęcony jest budowie i wodowaniu, zbudowanego przez autora strony, żaglowca o imieniu Stepujący Łoś.