Podobne strony

 • Krakowskie Centrum Kinowe ARS

  Kina
  Zapoznaj się z repertuarem krakowskich kin: "Aneks", "Reduta", "Sztuka" i "Apollo". Znajdziesz tu informacje o premierach, zapowiedziach oraz treści filmów.
 • Krakowski Serwis Kinowy

  Serwisy filmowe
  Znajdziesz tutaj aktualne repertuary krakowskich kin oraz krótkie opisy filmów będących obecnie na ekranach. Weź również udział w konkursach i idź do kina za darmo.
 • FilmWeb

  Serwisy filmowe
  Znajdziesz tutaj informacje o aktualnym repertuarze polskich kin, premierach, wydarzeniach filmowych, a ponadto możesz przeczytać recenzje znanych obrazów oraz zagłosować na swój ulubiony film. W bazie znajdują się opisy ponad 1000 filmów oraz informacje o ludziach kina.
 • Portral Onet - Kino

  Serwisy filmowe
  Informacje o ludziach filmu, konkursach, zapowiedziach, premierach kinowych i na kasetach video oraz repertuarze krakowskich kin. Ponadto znajdziesz tutaj ostatni numer "Kina", zaś miłośnicy filmu mogą wymienić poglądy na chacie.
 • Quo Vadis

  Historyczne, wojenne
  Strona jednego z największych przedsięwzięć w dziejach polskiej kinematografii. Wśród odtwórców głównych ról zobaczymy takich aktorów jak: Paweł Deląg, Magdalena Mielcarz, Bogusław Linda, Danuta Stenka, Franciszek Pieczka, Krzysztof Majchrzak oraz Michał Bajor. Na stronie znajdziesz informacje o twórcach filmu, aktorach, streszczenie, galerie zdjęć, scenografię, aktualności oraz komentarze internautów. Ponadto pobierzesz tapety na pulpit, wygaszacze ekranu, zwiastuny oraz fragment utworu "Dove vai".


:: Dowód życia ::

Nasza ocena:
Adres: http://dowod-zycia.interia.pl/

Kategorie:

Opis:

Jest to film w reżyserii Taylora Hackforda opowiadający historię Amerykanina pracującego w jednym z państw Ameryki Południowej, który zostaje porwany. Agent specjalny od porwań oraz żona uprowadzonego jednoczą siły, aby uwolnić uwięzionego mężczyznę. Zobaczysz tutaj zdjęcia oraz zwiastun filmu, dowiesz się więcej o jego treści oraz twórcach.