Podobne strony

 • Szczoteczki elektryczne sklep

  Sklepy internetowe
  Sklep sprzedający profesjonalne artykuły do pielęgnacji i higieny jamy ustnej. W ofercie sklepu znajdziemy przede wszystkim szczoteczki elektryczne i irygatory dentystyczne. Wszystkie produkty pochodzą z polskiej dystrybucji i podlegają gwarancji.
 • Szczoteczka do zębów

  Firmy wg branży
  Olśniewaj zdrowym uśmiechem każdego dnia! Colgate to nie tylko pasty do zębów, to także niezawodny partner w zachowaniu czystości twojego domu. Już od wielu lat udowadniamy naszym klientom, że dla naszej firmy najważniejsza jest jakość i satysfakcja naszych odbiorców. Dlatego nieustannie doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę. Obecnie pod nasza marką zajdziecie wiodące na rynku produkty – takie jak Colgate, Palmolive, Ajax i wiele innych. Jesteśmy z Państwem na co dzień i od święta.
 • PARO-profesjonalna higiena jamy ustnej

  Medycyna i zdrowie
  Oficjalna strona dystrybutora szwajcarskiej marki PARO, która od 45 lat produkuje przy współpracy ze stomatologami i specjalistami ortodoncji najwyższej jakości produkty do higieny jamy ustnej min.szczoteczki manualne, szczoteczki ortodontyczne, szczoteczki soniczne, pasty do zębów, nitki.Owocem badań PARO są rozwiązania chronione międzynarodowym patentami. W 2014 roku PARO rozpoczęło wspólnie z firmą Canny sp.z o.o. dystrybucję swoich innowacyjnych produktów na terenie Polski.
 • Internetowy sklep stomatologiczny - Poznań

  Medycyna i zdrowie
  Fachowy sklep w Poznaniu z fachowymi produktami do higieny jamy ustnej szczoteczka-elektryczna.pl prowadzi sprzedaż internetową także stacjonarną w Poznaniu. W ofercie posiadamy różnorodny asortyment artykułów takich jak szczoteczki elektryczne, irygatory stomatologiczne, pasty do zębów, szczoteczki z technologią soniczną, płyny do płukania ust i dużo innych produktów znanych firm takich jak Waterpik, Philips Sonicare, Oral-B Braun, Listerine, Elmex, Meridol, Blanx .


:: Sonicare - szczoteczka do zębów ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.tmk.info.pl

Kategorie:

Opis:

Oferta łódzkiej firmy rozprowadzającej szczoteczki do zębów Sonicare z generatorem fal dźwiękowych, stworzonej w trosce o uśmiech i zdrowie. Prezentacja produktu: informacje i parametry techniczne szczoteczki. Możliwość zakupu przez Internet. Wykaz gabinetów w Polsce, gdzie jest ona polecana.