Podobne strony

 • PCWin Resource Center

  World Best
  Serwis zawierający skatalogowane oprogramowanie (oraz gry) dla platformy Windows 95. Podział na freeware i shareware.
 • Nowości komputerowe

  Przeglądarki stron www
  Autor strony stworzył ją, abyś mógł, drogi internauto, łatwo ściągnąć wiele potrzebnych Ci programików oraz aktualizacji do nich. Częste są też aktualizacje baz wirusowych do wiekszości programów antywirusowych. Na stronie również działy: kamery w internecie (transmisja obrazu z różnych miast), radio w internecie (linki do wielu rozgłośni w Polsce), ranking stron.
 • Janusz 'JaMa' - strona domowa

  J
  Autor strony proponuje odwiedzającym kilka programów do ściągnięcia, album rodzinny, chat oraz wiersz Cypriana Kamila Norwida "Moja piosenka II". Natomiast specjalnie dla ludzi chodzących zawsze z podniesioną głową - mapy nieba.
 • Karen - strona domowa

  K
  Autor strony jest asystentem naukowo-dydaktycznym w Katedrze Chemii Akademii Rolniczej w Krakowie. Na swojej stronie internetowej prezentuje listę publikacji i patentów oraz komunikaty i postery. Ponadto możliwość pobrania oprogramowania chemicznego i nie tylko.
 • Koval - strona domowa

  K
  Do zassania ze strony kilka przydatnych programów. Na stronie również kilka słów o mieleckiej sieci Lelewela 14 oraz oferta sprzedaży sprzętu komputerowego.


:: Aplikacje i Programy Satelitarne ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aplikacje.prv.pl

Kategorie:

Opis:

Znajdziesz tu wersje instalacyjne kilku programów, m.in. IrfanView, WinAMP, WinRAR oraz Programy Satelitarne.