Podobne strony

 • Sobtur Biuro Podróży

  Biura podróży
  Bogata oferta turystyczna, każda z pozycji jest szczegółowo omówiona (informacje o rejsach, wczasach, targach, Sylwestrze 2000).
 • Strona domowa jachtu Antica

  Z podróży
  Na stronie domowej "Aticy" - jachtu zudowanego w Ustce - znajdziesz, ilustrowane zdjęciami, opisy rejsów, w które popłynął tytułowy jacht.
 • Kościół Wang

  Kościół Ewangelicko-Augsburski
  Kościół Wang w Karpaczu, to jedyna w tym stylu budowla poza Norwegią. Mimo orientalnej nazwy jest to kościół chrześcijański. Na stronie możesz poznać jego historię, obejrzeć galerię zdjęć, zamówić albumy fotograficzne, oraz foldery informacyjne. Znajdziesz też terminy nabożeństw, oraz godziny, w których możesz zwiedzić tą świątynię. Są również odnośniki do innych stron o podobnych drewnianych kościołach w Norwegii.
 • Biuro Turystyczne "Barbara"

  Czartery jachtów
  Firma proponujemy dla miłośników żeglarstwa rejsy po Morzu Egejskim pod grecką banderą na jachtach żaglowych i motorowych w ramach czarterów "bareboat".
 • Jacht czarter

  Czartery jachtów
  Serwis informacyjny kataloguje oferty czarteru jachtów w Polsce. Odpowiednią ofertę można znaleźć za pomocą pozycji w menu: Szukaj, Mapa lub Jachty.


Tu jesteś » Strona główna » Sport » Żeglarstwo » Rejsy

:: Viking II - Żegluga Pasażerska ::

Opis:

Jeżeli chcesz zdobyć informacje o rejsach statkiem po Zatoce Gdańskiej, to zajrzyj na tę stronę. Prezentuje się tutaj Viking II. Istnieje możliwość zorganizowania rejsów czarterowych, uczty wikingów i biesiady, chrztu Wikinga. Wieczorem statek działa jako restauracja.