Podobne strony

 • Serwis Dedal

  Serwisy rozrywkowe
  Bardzo rozrywkowe strony, na których znajdziesz wiele łamigłówek, zagadek i testów na inteligencję, a także dwa niepowtarzalne Labirynty. Jeżeli zmęczy cię łamanie umysłu, możesz odpocząć i zrelaksować się, czytając zamieszczone dowcipy. Dla miłośników pogaduszek przez Internet jest ściąga z emotikonami oraz ircowymi skrótami. Każdy, kto chce zostać gwiazdą programu Huberta Urbańskiego powinien przeczytać tekst o "Milionerach" obecny w tym miejscu.
 • Matma dla ciekawych

  Matematyka
  Na stronie omówiona została historia matematyki oraz zgromadzono tu spory zbiór ciekawych zadań wraz z rozwiązaniami.
 • Powszechny Internetowy Konkurs dla Uczniów Szkół Średnich z matematyki

  Inne
  Organizatorem konkursu jest Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Celem jego jest zachęcenie uczniów szkół srednich do powtarzania materiału oraz pomoc w przygotowaniu się do studiów wyższych. Na stronie wszelkie informacje dotyczące regulaminu, udziału w konkursie oraz nagród.
 • Strona Piotra Domańskiego

  Zadania
  Rozwiąż test w 3 minuty, sprawdź czy potrafisz szybko liczyć w pamięci zaglądając na stronę.
 • Szarak - strony prawdziwych szaradzistów

  Krzyżówki, szarady itp.
  Strona stworzona z myślą o szaradzistach. Znajdziesz tu przeróżne zadania wierszowane - od popularnych anagramów przez kalambury szufladkowe po neo-kastalieadania. Połamania głowy!


:: Strona dla miłośników łamigłówek ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.logicfun.of.pl

Kategorie:

Opis:

Strona zawierająca wiele ciekawych matematycznych zadań logicznych z algebry, geometrii czy ciągów. Jeśli chcesz poćwiczyć umysł i wyobrażnię zajrzyj tu koniecznie. Znajdują się tu również gry logiczne i testy IQ.