Podobne strony

 • Serwis Dedal

  Serwisy rozrywkowe
  Bardzo rozrywkowe strony, na których znajdziesz wiele łamigłówek, zagadek i testów na inteligencję, a także dwa niepowtarzalne Labirynty. Jeżeli zmęczy cię łamanie umysłu, możesz odpocząć i zrelaksować się, czytając zamieszczone dowcipy. Dla miłośników pogaduszek przez Internet jest ściąga z emotikonami oraz ircowymi skrótami. Każdy, kto chce zostać gwiazdą programu Huberta Urbańskiego powinien przeczytać tekst o "Milionerach" obecny w tym miejscu.
 • Strona dla miłośników łamigłówek

  Zadania
  Strona zawierająca wiele ciekawych matematycznych zadań logicznych z algebry, geometrii czy ciągów. Jeśli chcesz poćwiczyć umysł i wyobrażnię zajrzyj tu koniecznie. Znajdują się tu również gry logiczne i testy IQ.
 • Szarak - strony prawdziwych szaradzistów

  Krzyżówki, szarady itp.
  Strona stworzona z myślą o szaradzistach. Znajdziesz tu przeróżne zadania wierszowane - od popularnych anagramów przez kalambury szufladkowe po neo-kastalieadania. Połamania głowy!
 • Zabawki drewniane

  Sklepy internetowe
  Sklep z drewnianymi zabawkami i grami edukacyjnymi skierowanymi do rodzin z dziećmi, przedszkoli, szkół, świetlic i miejsc zabaw. Różnorodność oraz innowacyjność pomysłów i zastosowań pozwala na długie godziny inspirujących zabaw. Wiele z prezentowanych zabawek i gier otrzymało nagrody i wyróżnienia w prestiżowych konkursach edukacyjnych.
 • Ptaki - Kamery Online z ptakami. Łamigłówki dla Dzieci.

  Zwierzęta
  Kamery Online z ptakami. Kamery internetowe przy karmnikach dla ptaków w Bieszczadach i ogrodzie oraz w dziuplach i budkach lęgowych ptaków. Filmy z ptakami. Darmowe kolorowanki, łamigłówki, gry, zabawy, pomoce naukowe i poradniki dla Dzieci do wydrukowania. Mały, internetowy atlas ptaków polski.


:: Strona Piotra Domańskiego ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.republika.pl/doman_d/

Kategorie:

Opis:

Rozwiąż test w 3 minuty, sprawdź czy potrafisz szybko liczyć w pamięci zaglądając na stronę.