Podobne strony

 • Strona Eugeniusza Jakubasa

  Matematyka
  Autor zamieszcza szereg artykułów dotyczących nauczania matematyki w szkole średniej, pracy z kalkulatorem oraz programów matematycznych i gier komputerowych, które mogą pomóc w zrozumieniu zagadnień. Nauczyciele odwiedzający stronę mogą również zapoznać się z konspektami i scenariuszami lekcji matematyki z komputerem. Wszystkie opracowania dostępne również w formie spakowanych plików.
 • Matematyka w szkole średniej

  Pedagogika i dydaktyka
  Poradnik dla nauczyciela matematyki szkoły średniej, w którym zostają wyjaśnione podstawy nauczania tego przedmiotu związane również z systemem oceniania. Znajduje się tutaj analiza wybranych treści nauczania oraz scenariusze lekcji.
 • Z matematyką na ty

  Matematyka
  Nauczycielka matematyki w gimnazjum przedstawia na swojej stronie przykładowe sprawdziany dla poszczególnych klas, ponadto różne ciekawostki matematyczne oraz sylwetki wielkich matematyków.
 • Podyplomowe studia

  Szkolenia
  Uczestnik studiów wybiera jeden z dwóch kierunków - studia kwalifikacyjne w zakresie matematyki lub zastosowanie technologii informacyjnej w nauczaniu tego przedmiotu. Na stronach znajduje się rozkład przedmiotów oraz ich dokładne treści programowe.
 • Matematyka i Informatyka w gimnazjum

  Matematyka
  Strona nauczycielki matematyki i informatyki Renaty Matusiewicz. Na stronie znajdziesz między innymi: materiały dotyczące wymagań na stopnie do poszczególnych sprawdzianów, materiały do lekcji, plany pracy wychowawczej itp.


:: Wirtualna matematyka ::

Nasza ocena:
Adres: http://strony.wp.pl/wp/matmaok

Kategorie:

Opis:

Tutaj poczytasz różne ciekawostki ze świata matematyki, ponadto możesz znaleźć konspekt rozkładu materiału na lekcjach oraz zadania maturalne.