Podobne strony

 • Instytut Techniki Cieplnej PW

  Nauki ścisłe
  Strona należy do Instytutu Techniki Cieplnej należącego do Politechniki Warszawskiej. Przedstawia działalność poszczególnych zakładów (Maszyn i Urządzeń Energetycznych, Termodynamiki, Aparatury Procesowej i Chłodnictwa, Silników Lotniczych, Zastosowań Informatyki), aktualności, kierownictwo i skład, informacje o organizowanych seminariach.
 • Desco Sp. z o.o.

  Automatyka
  Projektowanie, kompletowanie dostaw, montaż i uruchomienie oraz serwis urządzeń automatyki przemysłowej i chłodniczej i klimatyzacyjno - wentylacyjnych. Sprzedaż detaliczna i hurtowa towarów osprzętu elektrycznego i urządzeń grzewczych.
 • KARIBU-GMM

  Automatyka
  Dystrybutor koncernu Danfoss na terenie Polski południowej. Oferta szerokiej gamy regulatorów, armatury, aparatury pomiarowej, sprężarek chłodniczych i innych urządzeń stosowanych zarówno w przemyśle, jak i domach, obiektach komunalnych, handlowych i biurowych.
 • Zakład Techniki Chłodniczej ZTCH

  Automatyka
  Projektowanie, montaż i produkcja przemysłowych instalacji chłodniczych. Automatyka i armatura chłodnicza, sprężarki i agregaty oraz osprzęt różnego typu.
 • Ika Technik

  Automatyka
  Kompleksowa obsługa w zakresie: projektowania, doradztwa, uruchamiania, utrzymania ruchu, serwisu: automatyki przemysłowej, klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa, informatyki, pomiarów, systemy kontroli dostępu i rejestracji czasu pracy. Oferty współpracy, pomiary i kalibracja.


:: Arktyka ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.arktyka.com.pl

Kategorie:

Opis:

Witryna internetowa firmy specjalizującej się w sprzedaży sprzętu i mebli dla gastronomii, dostawie i instalacji urządzeń chłodniczych oraz realizacji dostaw klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Na stronie znajdziecie opis usług jakie świadczy.