Podobne strony

 • Kompap S.A.

  Artykuły biurowe
  Kompap to firma zaopatrująca biura, banki, sieci sklepowe w druki i inne akcesoria eksploatacyjne, m.in.: papier komputerowy, rolki do kas, faksów, teleksów, materiały samoprzylepne, papier kserograficzny, koperty.
 • IBEX International s.c.

  Artykuły papiernicze
  Firma jest importerem artykułów papierniczych z Francji, Niemiec i Holandii oraz dystrybutorem regionalnym. W jej ofercie znajdziesz szeroką gamę papierów biurowych, papier syntetyczny Tyvek, papiery i kartony ozdobne, oraz ogromny wybór kopert standardowych i specjalistycznych.
 • Stylgraf Sp. z o.o.

  Akcesoria i materiały
  Stylgraf oferuje: papiery, folie, kalki, kartony i bristole do: poterów atramentowych CAD, GIS, drukarek atramentowych i laserowych, wielkoformatowych kopiarek ksero i laserowych, światłokopiarek amoniakalnych, ręcznego kreślenia, oraz papiery kserograficzne i etykiety, szablony i tuszografy kreślarskie, kartony kolorowe, akwarelowe i inne artystyczne.
 • Polska Poligrafia

  Serwisy Informacyjne
  Serwer dla drukarzy, zawiera bazę linków na tematyczne strony, tablicę ogłoszeń, artykuły, nowinki i aktualności oraz listę dyskusyjną.
 • Arsgraf Drukarnia Kartoniarnia

  Opakowania papierowe
  Firma oferująca pudełka z tektury falistej, kartonu i papieru z nadrukami lub bez.


:: Bema - Fabryka Płyt Filtracyjnych i Tektury ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bema.pl


Opis:

Firma zajmuje się produkcją płyt filtracyjnych, tektury tapicerskiej, kartonu i papieru czerpanego, a także masy filtracyjnej przeznaczonej do filtracji płynów alkoholowych. Na stronie dostępna pełna oferta usług oraz dane kontaktowe.