Podobne strony

 • Wydawnictwo "Kleks"

  Wydawnictwa oświatowe
  Domeną wydawnictwa są głównie książki oświatowe, ale w jego ofercie można również znaleźć: albumy, poradniki, książki dla dzieci, encyklopedie, bajki, wydawnictwa edukacyjne, klasyka literatury polskiej oraz książki z dziedziny ezoteryki. Na stronie firmy znaleźć można ofertę cenową proponowanych pozycji, jest tu także możliwość dokonania zamówienia przez internet.
 • Edward Guziakiewicz. Książki dla młodzieży

  G
  Autor prezentuje własną twórczość fantastyczną, a także książki dla dzieci.
 • Twórczość literacka Edwarda Guziakiewicza

  Polscy
  Na stronie znajdziesz prezentację książek pisarza. Zapoznaj się z jego twórczością dla dzieci, nastolatków, fantastyką, a także z książką pt. "Mieleccy malarze i rzeźbiarze".
 • Książki - serwis WP

  Serwisy Informacyjne
  To strony dla prawdziwych moli książkowych. Poczytasz tu wiadomości literackie, dowiesz się co się teraz czyta, możesz wziąć udział w dyskusjach na forum dyskusyjnym oraz poczatować odrobinkę. Zagraj również w zamieszczonych tu konkursach.
 • Chrześcijański Big Brother. Jak dwa tygodnie być razem?

  Internetowe biblioteki
  Strona Edwarda Guziakiewicza, na której znajdziesz elektroniczne wydanie książki "Z oazą na ty. Vademecum animatora oazy rekolekcyjnej."


:: Edward Guziakiewicz - Fantasyka, Teksty dla dzieci ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.eduardus.republika.pl

Kategorie:

Opis:

Edward Guziakiewicz prezentuje tutaj fragmenty swoich książek fantastyczno-naukowych: "Obcy z Alfy Centauri", "Winda czasu", "Zdrada strażnika planety" oraz "Przyloty na ziemię".