Podobne strony

 • Cienka czerwona linia

  Cienka czerwona linia
  Strona oficjalna. Ekranizacja powieści Jamesa Jonesa. Historia losów amerykańskich żołnierzy, którzy walczyli pod Guadalcanal. Walka ta zakończyła panowanie Japończyków na Pacyfiku. Film ukazuje zmagania bohaterów z wrogiem, krwawych potyczkach i walce o przetrwanie.
 • Gniew oceanu

  Dramaty
  Film Wolfganga Petersena oparty na prawdziwych wydarzeniach. Na stronie znajdziesz treść, informacje dotyczące realizacji filmu, jego twórców i aktorów oraz galerię zdjęć.
 • 54. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes

  Festiwale i nagrody
  Na tegorocznym festiwalu w Cannes (9-20 maja 2001) o Złotą Palmę ubiegały się 23 filmy. Nagrodę otrzymał Nanni Moretti za film "La Stanza Del Figlio" ("Pokój syna"). Tutaj zapoznasz się z pełną listą nagrodzonych.
 • Mali agenci

  M
  Kiedy w związku z pracą nad nowym wynalazkiem, dwaj najlepsi na świecie tajni agenci zostają porwani, uratować ich mogą tylko dwie osoby – ich dzieci. Uzbrojone w worek pełen gadżetów najnowszej generacji, wraz z przyjaciółmi wyruszają ratować rodziców i resztę świata. Na stronie znajdziesz informacje o filmie, produkcji, twórcach, aktorach, zwiastuny oraz galerię zdjęć. Ponadto weź udział w konkursie, w którym - odpowiadając na pytania, można wygrać wycieczkę do Legolandu.
 • Człowiek, który płakał

  C
  Barwne i pełne rozmachu spojrzenie na przedwojenną Europę. Młoda rosyjska emigrantka w poszukiwaniu ojca trafia do Paryża. Dzięki swej współlokatorce wchodzi w piękny i zwodniczy świat paryskiej opery. Poznaje największych artystów (rewelacyjny John Turturro w roli sławnego tenora) i uroki życia na scenie. Wkrótce przeznaczenie kieruje ją w ramiona tajemniczego cygańskiego jeźdźca (Johnny Depp), darując uczucie, któremu nie sposób się oprzeć. Dzieło reżyserki niezapomnianego "Orlando", Sally Potter. Na stronie - opis filmu, obsada, twórcy obrazu, zdjęcia oraz zwiastun.


:: Bracie, gdzie jesteś? ::

Nasza ocena:
Adres: http://braciegdziejestes.interia.pl

Kategorie:

Opis:

Film w reżyserii Joela Coena. Everett Ulysses McGill (George Clooney) jest gadatliwym, drobnym kryminalistą, nie do końca potrafiącym się pogodzić z ograniczeniami życia właściwymi dla skazańca, odbywającego karę w obozie pracy w stanie Mississipi. Zdecydowany nie marnować więcej czasu na kruszenie kamieni, ucieka wraz z dwoma nieudacznikami, z którymi skuty jest wspólnym łańcuchem... Tutaj dowiesz się więcej, obejrzysz zdjęcia oraz zwiastun.