Podobne strony

 • Ambasada Polska w Waszyngtonie

  Ambasady RP
  Angielskojęzyczna, bogata w treść i wysmakowana graficznie strona polskiej ambasady w USA zawiera nie tylko informacje konsularne i o samej placówce, ale również szereg materiałów prezentujących Polskę - jej kulturę, naukę, gospodarkę czy atrakcje turystyczne. Całe podstrony poświęcono udziałowi Polski w NATO i relacjom polsko-żydowskim, nie zapomniano też o sprawie Jedwabnego oraz niedawnej wizycie prezydenta Georga W. Busha w Polsce.
 • Wydział Ekonomiczno-HandlowyAmbasady RP w Hadze

  Ambasady RP
  Strona zawierająca bardzo dokładną prezentację rynku holenderskiego. W witrynie "Holandia-przewodnik po rynku" dowiedzieć się można wszystkiego o gospodarce Holandii, polsko-holenderskiej współpracy gospodarczej, rynkach w Holandii, systemie bankowym, możliwościach i warunkach prowadzenia działalności gospodarczej, rachunkowości w Holandii, informacjach praktycznych i adresach niezbędnych do poruszania się po kraju.
 • Ambasada Polska w Tallinie

  Ambasady RP
  Strona Wydziału Ekonomiczno-Handlowego polskiej ambasady w Tallinie zawiera różne, niezależne od siebie informacje: o Polsce - dla Estończyków w wersji estońskojęzycznej i o Estonii - dla Polaków w wersji polskojęzycznej. W wersji dla nas znajdziesz zarówno podstawowe informacje o samej Estonii, jak i bardziej szczegółowe - o jej gospodarce, warunkach dostępu do estońskiego rynku itp.
 • Ambasada RP w Hadze

  Ambasady RP
  Na stronie wszelkie informacje o ambasadzie i jej działalności oraz dane na temat Polski.
 • Ambasada RP w Waszyngtonie

  Ambasady RP
  Na stronie informacje ogólne dotyczące ambasady i spraw konsularnych, przewodnik dla inwestorów oraz odnośniki do najważniejszych polskich witryn internetowych.


:: Konsulat Rumunii w Bielsku-Białej ::

Opis:

Ta strona powinna być gratką dla osób zainteresowanych Rumunią. Zawarto tu bowiem różnorakie informacje o przeszłości i dniu obecnym tego kraju począwszy od warunków naturalnych, poprzez korzenie kultury Rumunów, a skończywszy na historii rumuńskiej Polonii. Są tu także dane teleadresowe rumuńskich placówek dyplomatycznych w Polsce oraz bieżące informacje konsula.