Podobne strony

 • TrackNews Music Magazine

  Oprogramowanie muzyczne
  TrackNews newsletter jest dwutygodnikiem poświęconym ogólnie muzyce komputerowej (czasem nie tylko komputerowej), chociaż szczególną rolę odgrywają w niej recenzje i artykuły dotyczące muzyki trackerowej.
 • Professional Sound Project

  Oprogramowanie muzyczne
  Na stronie znajdziesz przede wszystkim pluginy napisane przez muzyków dla muzyków oraz recenzje pluginów. Są tu także próbki dźwiękowe prezentujące możliwości różnych pluginów oraz parę innych ciekawostek
 • Doc Records Music Production

  Oprogramowanie muzyczne
  Na stronie znajdziesz wszystko co dotyczy produkcji materiałów dzwiękowych, studio nagrań, spoty reklamowe, jingle, mastering, remixy.
 • Psychoo.prv.pl

  Oprogramowanie muzyczne
  Programy użytkowe, odtwarzacze mp3, rippery, enkodery i inne programiki - oto co oferuje ci ta strona. Dodatkowo z zawartych tu informacji możesz się dowiedzieć jak zarobić pieniądze przez internet.
 • Strona o technologii SHOUTcast

  Oprogramowanie muzyczne
  Prywatna witryna opisuje internetowy system rozprowadzania dźwięku, oparty na kodowaniu sygnału w standardzie MP3. Informacje o zasadach działania systemu, zastosowanie systemu w pracy DJ"a, konfiguracja serwera, opis oprogramowania dla radiosłuchaczy.


:: TRIBLE ZONE ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.triblezone.prv.pl


Opis:

Strona jest poświęcona ripperom i trackerom. Znajdziesz tutaj wszystko co jest związane z "wyciąganiem " plików dźwiękowych i graficznych oraz programów służących do tworzenia muzyki.