Podobne strony

 • Arokis hodowla psów Chow Chow

  Chow-Chow
  Prezentacja rasy chow chow: informacje o pochodzeniu, żywieniu i pielęgnacji psów, adres hodowli oraz zbiór praktycznych porad przydatnych przy zakupie szczeniaka.
 • Hodowla "Z Potrzeby Serca"

  Bouvier des Flandres
  Strona w całości poświęcona jest mieszkańcom hodowli psów rasy Bouvier des Flandres. Zapoznasz się tutaj z rodowodami i sukcesami wystawowymi Arii, Złotej agrafki, Yachou i Matyldy. Ponadto na witrynie oferta sprzedaży szczeniaków.
 • Haukenn Siberians

  Siberian Husky
  Strona hodowli Siberian Husky. Znajdziesz na niej prezentację psów z hodowli, a także zapoznasz się z ich wynikami wystaw i zawodów oraz rodowodami. Ponadto dowiesz się o planowanych miotach i zobaczysz wiele zdjęć.
 • Hodowla Alaskan Malamute "Wilcze Uroczysko"

  Alaskan Malamute
  Na stronie kilka słów na temat hodowli, prezentacja Alaski Ursus Fleminis oraz informacja na temat przyszłych miotów. Ponadto witryna zawiera wzorzec rasy, a także listę polskich reproduktorów.
 • Kudłaty Tramp

  Owczarek staroangielski
  Na stronie znajdziesz prezentację założycielki hodowli owczarków staroangielskich oraz aktualnych mieszkańców hodowli. Ponadto strona zawiera ofertę sprzedaży szczeniaków.


:: Abaddon - Bouvier des Flandres ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.bouvs.org/


Opis:

Na stronie znajdziesz dużo informacji o tej rasie (historia, wzorzec, porady), wiele pomocnych informacji na temat psich wystaw (zasady, regulaminy, uprawnienia) oraz oczywiście dokładną prezentację bohatera tej strony.