Podobne strony

 • Zbrojownia Cybernetycznej Gildii Strategów - lotnictwo

  Lotnictwo_wojskowe
  Samoloty wojskowe - zaczynając od krótkich notek oraz danych dotyczących maszyn historycznych oraz latających dziś w siłach zbrojnych różnych państw, aż po szczegółowe monografie na temat określonych samolotów.
 • 1 pułk lotnictwa myśliwskiego "Warszawa"

  Lotnictwo_wojskowe
  Historia i nowe zadania pułku, wykorzystywane samoloty.
 • 28 Słupski Pułk Lotnictwa Myśliwskiego

  Lotnictwo_wojskowe
  Strona poświęcona słupskiej jednostce - jej historii i sprzętowi na której lata.
 • Zbrojownia Cybernetycznej Gildii Strategów - helikoptery

  Lotnictwo_wojskowe
  Informacje oraz dane dotyczące "latających wiatraków", jak czasem pogardliwie nazywa się śmigłowce. Ale czy jest to trafne określenie dla zabójczych helikopterów szturmowych?
 • Lotnictwo OnLine

  Lotnictwo
  Serwis internetowy poświęcony lotnictwu zarówno cywilnemu, jak i wojskowemu. Duża ilość zdjęć i informacji, relacje z pokazów lotniczych, informacje techniczne, wykaz jednostek lotniczych wraz z uzbrojeniem, linki oraz tapety systemowe, to zawartość tej witryny. Strona opisuje nie tylko polskie zasoby militarne i cywilne, ale także znajdziemy tu szereg informacji o światowym lotnictwie. Na zakończenie możemy zaglądnąć do muzeum lotnictwa Polskiego.


:: Samoloty Świata ::

Nasza ocena:
Adres: http://goffy.prv.pl


Opis:

Bombowce, myśliwce, śmigłowce, transportowe, wodnosamoloty, samoloty morskie, bojowe, rozpoznawcze, szkolne, lekkie, doświadczalne, komunikacyjne - bogate opisy. Jeśli interesują cię samoloty, to na tej stronie znajdziesz to czego szukasz.