Podobne strony

 • Rzeszowskie Stowarzyszenie Ochrony Zwierząt

  Schroniska, hotele dla zwierząt
  Działalność stowarzyszenia obejmuje: organizację i prowadzenie społecznego przytuliska dla bezdomnych zwierząt Kundelek, udzielanie pomocy osobom opiekującym się bezdomnymi zwierzętami w domach przechodnich i w schroniskach nieformalnych, prowadzenie akcji uświadamiających w placówkach oświatowo-wychowawczych oraz współpracę z organami ścigania w przypadkach doniesień o znęcaniu się nad zwierzętami.
 • Lecznica dla zwierząt

  Weterynarz
  Prowadzona przez dr Adama Lipskiego lecznica zaoszczędzi wielu zmartwień posiadaczom zwierzaków. Głownym celem jej powstania była: troska o zdrowie i dobre samooczucie zwierząt. Na stronie: oferta lecznicy, zdjęcia weterynarzy oraz informacje o lokalizacji.
 • Lecznica zwierząt

  Weterynarz
  Lecznica, którą prowadzi dr nauk weterynaryjnych Jan Serwin, oferuje klientom pełną gamę usług weterynaryjnych w zakresie zwierząt dużych i małych, w tym egzotycznych. Strona zawiera także garść porad dotyczących opieki nad zwierzętami domowymi.
 • Lecznica dla zwierząt

  Weterynarz
  Strona prezentuje lecznicę, która prowadzi szczepienia ochronne i obowiązkowe, profilaktykę oraz leczenie internistyczne i chirurgiczne. Nagłe przypadki są przyjmowane przez całą dobę.
 • Lecznica weterynaryjna ANIVET

  Weterynarz
  Wiztówka toruńskiej lecznicy świadczącej pełny zakres usług weterynaryjnych, również w nagłych przypadkach, a także wizyty domowe.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta » Weterynarz

:: Weterynaria ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.vetserwis.pl/

Kategorie:

Opis:

Strona internetowa poświęcona zagadnieniom zdrowia zwierząt towarzyszących, prowadzona przez lekarzy weterynarii Małgorzatę Wojtasiak i Jarosława Wyparta. Znajdziesz tu wiele ciekawych informacji dotyczących zdrowia twoich ulubieńców, a także będziesz mógł nawiązać kontakt e-mailowy z weterynarzami różnych specjalizacji.