Podobne strony

 • Bajki...bajki...bajejki

  Bajki, baśnie, wiersze...
  Po wejściu do wirtualnej krainy Zmyślandii każde dziecko może poczytać ilustrowane bajki, w których kryją się przeróżne nibydziwy i zmyślonka - lub też może poprosić Rodziców o poczytanie.
 • Bajki

  Bajki, baśnie, wiersze...
  Poszukajcie bardzo uważnie i dokładnie, a może znajdziecie tu jakąś bajkę - przedrzyjcie się przez gąszcz migoczących kolorów i różności, a być może trud wasz zostanie nagrodzony piękną bajką.
 • Słowo zdanie opowiadanie

  Bajki, baśnie, wiersze...
  Zbigniew Dudek zaprasza do lektury baśni i opowiadań dla mniejszych i większych dzieci; teksty zarówno tradycyjne, jak i własnego autorstwa.
 • Słowo, zdanie, opowiadanie

  Bajki, baśnie, wiersze...
  Na baśniowej stronie znajdziesz około 18 opowieści autorstwa Zbigniewa Dudka.
 • Wyspa dzieci

  Zabawy z komputerem
  Wyspa dzieci jest miejscem gdzie cały czas świeci słońce, a ze wszystkich stron świata nadciągają tajemnicze opowieści. Na wyspie wszystko się zmieści: zwierzęta, ogród, wielki dom. Dużo tu przygód i wypraw, konkursów i zabaw, a wszystko to jest adresowane do ciekawych życia i przygody maluchów w wieku 5 - 10 lat. Ponadto na stronach serwisu można znaleźć bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach, ciekawe wiadomości o przyrodzie i kulturze oraz gry, układanki i kolorowanki. Wyspa Dzieci to świat wyobraźni i czarów, gdzie dzieci mogą poczuć się jak u siebie.


:: Andrzej Sarwa ::

Nasza ocena:
Adres: http://strony.wp.pl/wp/andrzej-san

Kategorie:

Opis:

Autor strony jest pisarzem, a interesuje się zielarstwem oraz religioznastwem. Służy on radą w dziedzinie ziołolecznictwa, a na swoich stronach zamieszcza mały poradnik ziół, dorobek twórczy oraz kilka tekstów związanych z estachologią, schizmami i herezjami.