Podobne strony

 • DREWBUD

  Budownictwo drewniane
  Przedsiębiorstwo buduje domki ogrodowe i domy mieszkalne z drzewa. W ofercie posiada segmemty ogrodowe oraz domy jednorodzinne. Na stronie prezentuje katalog produkcji obejmującej także stolarkę, więźbę dachową i wyposażenie ogrodów. W witrynie zdjęcia oraz cennik z charakterystyką materiałów.
 • ALSAL

  Konstrukcje metalowe
  Producent wszelkiego rodzaju przeszkleń i konstrukcji aluminiowych poczynając od fasad a kończąc na poręczach czy balustradach. Zakład produkuje okładziny aluminiowe, ścianki działowe, ściany osłonowe i dachy. Służy biurem projektowym i doradztwem.
 • Hostal

  Konstrukcje metalowe
  Przedsiębiorstwo wykonuje konstrukcje stalowe lekkie i ciężkie dla budownictwa, takie jak: hale, maszty, elewacje. Projektuje małe formy architektoniczne, balustrady, ławki i podesty. Na stronie znajduje się również oferta dla okrętownictwa i przemysłu maszynowego.
 • Inox-Pro

  Konstrukcje metalowe
  Producent konstrukcji stalowych i elementów ślusarki budowlanej oraz wystroju wnętrz. Wykonuje fasady, kolumny, konstrukcje dachu, balustrady, poręcze i inne elementy. Na stronie spis wykonanych projektów i charakterystyka firmy.
 • Interior - schody - balustrady

  Schody, posadzki
  Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wykończeniu wnętrz a zwłaszcza w budowie schodów drewniano-metalowych. Firma wykonuje także schody kute, z metaloplastyki i drewniane. Produkty montuje w nowoczesnych obiektach handlowych i zabytkowych.


:: Atrium - architektura wnętrza ::

Opis:

Firma specjalizuje się w produkcji metalowej kompletów schodów i balustrad. Ponadto wykonuje zlecenia na nietypowe elemenety wyposażenia wnętrz. Na stronie kontakt z firmą i zdjęcia oferowanych produktów.