Podobne strony

 • PUNT s.c.

  Czartery jachtów
  Firma oferuje czartery jachtów w Grecji, Chorwacji, Turcji i na Karaibach. Ponadto rejsy na komfortowym jachcie Trident 44.
 • Galeon

  Osprzęt
  Firma zajmuje się produkcją kompletnych łodzi motorowych i luksusowych jachtów motorowych do 14 metrów długości. Oferuje luksusowe jachty motorowe typu Nimo i Galeon, łodzie motorowe Galia, łodzie wiosłowe Minor. Poprzez Internet możesz zamówić prospekty reklamowe firmy.
 • Motorowodny Serwis Informacyjny

  Motorowodniactwo
  Strona zawiera mnóstwo informacji na temat zmagań na torach motorowodnych w Polsce i na świecie. Znajdziesz tutaj podsumowania wyników Mistrzostw Polski od 1998 roku, przedstawione sylwetki najlepszych polskich motorowodniaków oraz wieści z zawodów motorwodnej Formuły 1. Na szczególną uwagę zasługują częste aktualizacje i duża ilość świeżych wiadomości.
 • Mirosław Kędziora

  Motorowodniactwo
  Strona jednego z bardziej utytułowanych polskich motorowodniaków. Zapoznsz się tutaj z jego osiągnięciami oraz obejrzysz wiele zdjęć z zawodów. Na witrynie także oferta dla sponsorów.
 • DELPHIA YACHTS domy na wodzie

  Firmy wg branży
  Jest nam niezmiernie miło móc przedstawić Państwu ofertę firmy DELPHIA YACHTS, której siedziba znajduje się w Warszawie. Jesteśmy liderem na rynku polskim w dziedzinie projektowania jak i produkcji jachtów spacerowych i żaglowych. Oferujemy Państwu łodzie od 7 do 15 metrów przeznaczone zarówno do rodzinnych komfortowych rejsów jak też szalonych wypraw dookoła świata. Zakład montażowy i produkcyjny firmy mieści się w Olecku, tutaj także umiejscowiona jest nasza stolarnia, w której produkujemy meble i elementy drewniane stanowiące wyposażenie łodzi i jachtów motorowych. Szczegóły oferty na stronie.


:: Ślesin 2000 - migawki z imprezy ::

Nasza ocena:
Adres: http://strony.wp.pl/wp/jwzm/

Kategorie:

Opis:

Fotograficzne przypomnienie motorowodnej imprezy w Ślesinie w maju 2000 roku.