Podobne strony

 • Strona poświęcona zjawiskom Paranormalnym i UFO

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Na stronie informacje z dziedzin takich jak: fizyka, kosmologia, palaastronautyka itp. Próba odpowiedzi na pytanie dlaczego powstało życie, krótki artykuł o tajemnicy fatimskiej. Ponadto tutaj możesz wypowiedzieć swoje własne argumenty za i przeciw istnieniu innej (bąź innych) poza naszą cywilizacji we wszechświecie.
 • The JFK Assasination

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Witryna traktująca o różnych niewyjaśnionych wydarzeniach, jakie miały miejsce w XX wieku, a które zostały przedstawione w formie kalendarza historycznego. Można znaleźć tu informacje o prezydencie Johnie Kennedym, serialu “The X Files” oraz spotkaniach z UFO. Na stronie dostępny jest również chatroom.
 • Świat UFO

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Wejdź na stronę, a zobaczysz zdjęcia UFO z różnych części świata. I jak tu nie wierzyć w obcych...
 • Bliskie spotkania

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Na stronach można dowiedzieć się co nieco o zjawiskach związanych z UFO: jego pojawianiem się w różnych regionach Polski, Rosji czy innych bliskich spotkaniach. Ponadto klasyfikacja spotkań z obcymi istotami, katastrofy z ich udziałem i wiele innych faktów. Dodatkowo można znaleźć tutaj trochę poezji i muzyki.
 • Strefa X

  UFO, Trójkąt Bermudzki ...
  Zjawiska paranormalne to hobby autorów, którzy zapraszają do współpracy przy tworzeniu strony, na której już dzisiaj można znaleźć materiał dotyczący spotkania UFO w Beskidach.


:: Strona Jakuba Romaniuka ::

Opis:

Kilka informacji o tajemniczej strefie 51, UFO, mieście Wisznice oraz tworzeniu stron w html-u. Ponadto co nieco o "Matrixie", "Z archiwum X" oraz historii komputerów.