Podobne strony

 • Ogólnopolski Billboard Koncertowy

  Wydarzenia, imprezy
  Na stronie najświeższe informacje na temat koncertów i festiwali.
 • Marleyki

  Wydarzenia, imprezy
  "Marleyki" to muzyczna impreza reggae odbywająca się cyklicznie w Zgorzelcu od 1997 roku. Na stronie znajdziesz historię imprezy, plakaty oraz galerię fotografii.
 • Toruń Blues Meeting 2000

  Wydarzenia, imprezy
  Strona zapowiadająca bluesową imprezę w toruńskim klubie "Od Nowa", przewidzianą na 16-18 listopada, podczas której zagrają: Dżem, Sławek Wierzchowski, Tortilla Flat i inni.
 • Licealiada

  Wydarzenia, imprezy
  W dniu 8 września 2000 na stadionie AWF w Katowicach odbędzie się Licealiada. W programie imprezy przewidziano występy takich kapel jak: Tymoteusz, Houk, Chsząszcze i innych. Celem Licealiady jest kreowanie alternatywnej formy spędzania wolnego czasu bez alkoholu, narkotyków, wszelkiego rodzaju używek, przemocy i wulgarności.
 • Audio Art Festival

  Wydarzenia, imprezy
  Audio Art to awangardowy festiwal, który jest kombinacją sztuki wizualnej i nowej koncepcji dzwięku w połączeniu z performance i instalacjami dzwiękowymi.


:: Polish Dance Awards 2001 ::

Opis:

POLISH DANCE AWARDS, czyli rozdanie nagród w dziedzinie nowoczesnej muzyki tanecznej: house, techno, trance, breakbeat i drum'n'bass. Uroczysta gala odbędzie się 11 maja w klubie Lokomotywa w Warszawie.