Podobne strony

 • Zdzisław Beksiński

  Strony artystów
  Aktualizowana galeria z pracami komputerowymi Zdzisława Beksińskiego. Prezentowane prace można oglądać w 4 galeriach lub przyglądając się specjalnie przygotowanemu pokazowi.
 • Pro-Activ

  Upominki reklamowe
  Firma specjalizująca się w imporcie i dystrybucji upominków reklamowych. Na wyrobach wykonuje nadruki technikami: photoprint, tłoczenie na sucho, transfer, nadruki metodami tradycyjnymi: sito, tampon, nadruki laserowe, grawerowanie laserem na metalu.
 • Sonar

  Fotografowanie - usługi
  Firma Sonar posiada sieć sklepów telekomunikacyjnych oraz laboratoriów fotograficznych na południu Polski (Rybnicki Okręg Węglowy). Jest członkiem Business Centre Club i jednym z najlepszych polskich przedsiębiorstw (wyłanianych w rankingu). Znajdziesz tutaj kompleksową informację o ofercie firmy, którą jest szeroki asortyment usług i artykułów fotograficznych oraz telekomunikacyjnych.
 • Euromech 406

  Wydarzenia naukowe
  Konferencja naukowa poświęcona mechanice stosowanej i przetwarzaniu obrazu odbyła się w Warszawie w dniach 6-8 maja 1999; organizatorzy - Europejskie Towarzystwo Mechaniczne, Towarzystwo Przetwarzania obrazu oraz Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk; uczestnicy, przebieg, tematyka - analiza ruchu, pomiary prędkości, termografia, obrazy trójwymiarowe, technologie wysokiej rozdzielczości (w języku angielskim).
 • Broodwar.com

  Starcraft
  Nieoficjalna anglojęzyczna strona drugiej części StarCrafta - gry Broodwar. Serwis jest dość obszerny i zawiera wiele pożytecznych dla graczy informacji. Strona bardzo często aktualizowana.


:: Kamufleon - strona domowa ::

Opis:

Autor zamieścił tu informacje o realizowanej pracy dyplomowej ("Testy z polskiego") oraz dwa programy służące do zapisywania obrazów dysków do plików i ich późniejszego odtworzenia.