Podobne strony

 • Aktorzy

  Polscy
  Sylwetki kilkunastu aktorów polskich i zagranicznych. Tutaj przeczytasz filmowe życiorysy Jerzego Stuhra, Mariana Opani, ale także Antonio Banderasa oraz Leonarda DiCaprio.
 • Mordercze lato

  M
  Film opowiada prawdziwą historię seryjnego mordercy, który w latach siedemdziesiątych siał postrach nie tylko w Nowym Jorku ale w całych Stanach Zjednoczonych.
 • Bracie, gdzie jesteś?

  B
  Film w reżyserii Joela Coena. Everett Ulysses McGill (George Clooney) jest gadatliwym, drobnym kryminalistą, nie do końca potrafiącym się pogodzić z ograniczeniami życia właściwymi dla skazańca, odbywającego karę w obozie pracy w stanie Mississipi. Zdecydowany nie marnować więcej czasu na kruszenie kamieni, ucieka wraz z dwoma nieudacznikami, z którymi skuty jest wspólnym łańcuchem... Tutaj dowiesz się więcej, obejrzysz zdjęcia oraz zwiastun.
 • Pearl Harbor

  P
  Epicka opowieść o wojnie i miłości, której akcja rozgrywa się po ataku Japończyków na Stany Zjednoczone, w grudniu 1941 roku. Na stronie filmu dowiesz się więcej oraz obejrzysz zdjęcia.
 • Jurassic Park 3

  J
  Dr Grant, poszukujący środków na nowe badania nad teorią inteligencji Velociraptorów, przyjmuje propozycję zamożnych podróżników (Paul i Amandy Kirby), którzy gotowi są otworzyć przed naukowcem swoją książeczkę czekową pod warunkiem, że będzie im towarzyszył w podróży lotniczej na Wyspę Sorna. Tu dowiesz się więcej o filmie (treść, obsada, twórcy, recenzja) oraz obejrzysz zdjęcia.


:: Hollywood atakuje ::

Opis:

Ekipa filmowa, która przyjeżdża do małego miasteczka sprawia, że jego mieszkańcy są w stanie odrzucić wszystkie swoje wartości dla złudnego blasku wielkiego świata. Film Davida Mameta jest połączeniem zwariowanej komedii i satyry na przemysł filmowy. Tu zobaczysz jego stronę.